Zmiany w ramówce ATM Rozrywka

Od poniedziałku 20. czerwca zapraszamy na seriale „Pielęgniarki” i „Przyjaciółki”. Zmieniamy godziny nadawania niektórych programów.

Na antenie ATM Rozrywka zagoszczą dwa nowe tytuły – seriale „Pielęgniarki” i Przyjaciółki”. Wraca również lubiany przez Widzów „Pensjonat pod Różą”.

pielegniarki

„Pielęgniarki”, materiały prasowe

Godzinę emisji zmienia również kultowy „Słoneczny Patrol” – od 20 czerwca o 9:30 i 22:45. „Pielęgniarki” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 10:30 i 1:00 oraz cztery odcinki w soboty od 9:00.

Na „Przyjaciółki” zapraszamy o 11:30 i 17:40 i w soboty od 14:00 – emisja czterech odcinków.

Zmienia się układ programów w porannym paśmie ATM Rozrywka. Seria „Czyja wina” będzie emitowana od poniedziałku do piątku o 7:00, a blok lubianych seriali komediowych – „Daleko od noszy”, „Synowie” i „Graczykowie” od godziny 8:00.

przyjaciolki

„Przyjaciółki”, materiały prasowe

„Pielęgniarki”
Serial o kobietach wykonujących trudny, ale bardzo szlachetny zawód pielęgniarki. To one niosą codziennie troskliwą pomoc, dodają otuchy i czuwają nad pacjentami. „Pielęgniarki” to pełne emocji opowieści o ludziach, ich kondycji, problemach i codziennych dylematach. W każdym odcinku poznamy inną fascynującą historię, a połączy je zespół sześciu pielęgniarek – głównych bohaterek serialu.

„Przyjaciółki”
Znają się z czasów szkolnych: bizneswoman, która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka z nieskorym do ożenku partnerem, rozwódka z dzieckiem i oddana rodzinie gospodyni domowa. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się, że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.

„Pensjonat pod Różą”
Polski serial obyczajowy. Akcja dzieje się w pensjonacie pod Warszawą. Tu spotykają się trzy przyjaciółki, bohaterki serialu: Iwa, Dusia i Maryla. W pensjonacie dzieją się najważniejsze wydarzenia z udziałem przyjezdnych i miejscowych gości.

OŚWIADCZENIE

W związku z nieprzedłużeniem przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji
bieżącej koncesji na nadawanie kanału ATM Rozrywka TV,
która skończyła się z dniem 24.02.2021 r., jak również z brakiem
rozstrzygnięcia przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji
konkursu na udzielenie nowej koncesji na nadawanie,
w miejsce kanału ATM Rozrywka TV, ATM Grupa S.A. – Emitent,
z końcem dnia 24.02.2021 r., zakończył jego nadawanie.