Film „Śliwowica” dla fanów „Pierwszej Miłości”

W Święta Bożego Narodzenia telewizja ATM Rozrywka pokaże film ”Śliwowica”. Komediowa fabuła, na bazie wątku serialu ”Pierwsza miłość” to specjalna niespodzianka dla jego fanów.

Premiera filmu 25 grudnia (środa) o godz.12.00 (tuż przed odcinkiem „Pierwszej Miłości” o 13.00). Powtórki zaplanowano tego samego dnia o godz. 19.00 oraz 26 grudnia (czwartek) o godz.18.00 i 28 grudnia (sobota) o godz.16.00. Tematem godzinnego filmu jest podwójne wesele w Wadlewie, które było głównym wątkiem kilku odcinków „Pierwszej miłości”.

Przypomnijmy. Po raz pierwszy w historii całego Wadlewa, mieszkańcy mieli okazję świętować podwójne wesele. Z powodu braku dogodnych terminów, Emilka (Anna Ilczuk) z Bartkiem (Rafał Kwietniewski) oraz Wiktoria (Halszka Lehman) z Rysiem (Mirosław Kotowicz) organizują wspólne uroczystości ślubne. A tytułowa śliwowica to produkcja własna Śmiałka (Paweł Okoński), za sprawą której wszystko podczas tego podwójnego wesela stanęło na głowie. I tak początkowo, spokojna rodzinna impreza przeobraziła się w prawdziwą awanturę, bez której żadne porządne wesele udać się nie może. Śmiechu było przy tym co niemiara, choć niektórzy mieli potem porządnego kaca.

sliwowica3

– Po wynikach oglądalności czy dyskusji fanów w internecie wiemy, że te odcinki widzom bardzo się podobały* – mówi Monika Salińska, producentka serialu i filmu. – A że przy okazji realizacji serialu powstało mnóstwo humorystycznego materiału i nie wszystko udało się pokazać w serialowych odcinkach, postanowiliśmy dać fanom „Pierwszej miłości” dodatkową porcję dobrej zabawy – dodaje.

Odcinki z wątkiem wesela (1535-1537, 3-4 września 2013 r.) obejrzało średnio 2 miliony widzów. Średni udział w grupie 16-49 tych odcinków to 29,1 proc. Dane za Nielsen Audience Measurement.

OŚWIADCZENIE

W związku z nieprzedłużeniem przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji
bieżącej koncesji na nadawanie kanału ATM Rozrywka TV,
która skończyła się z dniem 24.02.2021 r., jak również z brakiem
rozstrzygnięcia przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji
konkursu na udzielenie nowej koncesji na nadawanie,
w miejsce kanału ATM Rozrywka TV, ATM Grupa S.A. – Emitent,
z końcem dnia 24.02.2021 r., zakończył jego nadawanie.