Nowe bajki dla dzieci

Od 2 grudnia 2013 roku w ATM Rozrywka nowe, specjalne, godzinne pasmo dla dzieci. Codziennie (od poniedziałku do niedzieli), od godziny 8.00 do 9.00 rano, emitowane będą animowane bajki. Będą to produkcje zagraniczne (m.in. francuskie, brytyjskie, niemieckie czy koreańskie). W sumie dziewięć tytułów – m.in.: „Małe zoo Lucy”, „Lisek Pablo”, „Mały pingwinek Popolo”, „Szpital na leśnym wzgórzu”, „Jak to działa?”, „Śpiewaj z Popolo”, „Lusia”, „Luluś” i „Hydronauci”.

HYDRONAUCI
Poznajcie przyjaciół z załogi statku kosmicznego przemierzającego morskie głębiny. Dzielna kapitan Neptuna, mewa Ponto, foka Balty i ośmiorniczka Oktawia tworzą zgrany zespół badający podwodne życie oceanu. Zapraszamy na wspaniałą przygodę połączoną z podstawowymi wiadomościami o tym jak chronić podwodne środowisko i ocalić rzadkie morskie zwierzęta.

JAK TO DZIAŁA
Klub Małego Wynalazcy zaprasza na niezwykłą wyspę zamieszkaną przez ludzi i pocieszne włochate Mamuty. Nie jest im łatwo, razem muszą rozwiązywać wiele różnych problemów życia codziennego. „ JAK TO DZIAŁA” to seria zabawnych historyjek, która przeniesie Twoje dziecko w świat wynalazków i mechanicznych urządzeń. Pomoże mu zrozumieć podstawowe prawa fizyki. Dlaczego samoloty latają, co to jest teleskop i jak działa… suwak.

LISEK PABLO
Mały Pablo to najbardziej psotny i wścibski, ale zarazem najodważniejszy lisek. Wraz ze swoim rodzeństwem Popi i Pako wyrusza ze swego bezpiecznego domku do nieznanego i niebezpiecznego miasta. Zobaczcie sami, jakie przygody i niespodzianki czekają na nich podczas tej wyprawy. To będzie niezapomniane spotkanie ze wspaniałym i zaskakującym światem ludzi.

LULUŚ
Specjalnie dla was za pomocą kolorowych kredek króliczek Luluś i jego mała koleżanka biedronka Kropka nauczą jak w prosty sposób narysować różne ciekawe przedmioty, zwierzęta i rośliny. Dzięki nim sami narysujecie i pokolorujecie m.in. rakietę, samolot, czerwony wóz strażacki, wielkiego słonia, krokodyla, wielbłąda. Przy okazji dowiecie się ciekawych rzeczy o narysowanych przedmiotach.

LUSIA
Jak większość dzieci Lusia nie przepada za odrabianiem prac domowych i pomaganiem w domu. Zdecydowanie woli upraszczać sobie życie. Okazuje się jednak, że nawet pozornie najłatwiejszy sposób rozwiązywania problemów wymaga staranności i wysiłku. Lusia ma wspaniałych przyjaciół, młodszego brata Pawełka, koleżankę Janinkę oraz pieska Finka. Zawsze może liczyć na ich pomoc.

MAŁE ZOO LUCY
Mała Lucy mieszka w domu przy zoo. Przed spaniem dziewczynka odwiedza swoich przyjaciół z sąsiedztwa. Każdego wieczoru zwierzęta czekają na wizytę Lucy, aby opowiedzieć jej swoje najciekawsze przygody. Dzięki tym opowieściom poznacie wiele niezwykłych postaci, żyrafę Dżordżinę, mrówkojada Alana, krokodyla Wiktora, słonia Nelsona, papugę Petulę, niedźwiedzia Borysa i wiele , wiele innych.

MAŁY PINGWINEK POPOLO
Popolo, bardzo ciekawy świat pingwinek wraz z przyjaciółmi, uroczą Lulą dinozaurem Krakusiem, liskiem Rudkiem, polarnym misiem Tobikiem i wesołym Gutkiem zapraszają do spotkanie. Zobacz jakie perypetie i przygody spotykają grupę tych sympatycznych postaci zamieszkujących odludną, pokrytą śniegiem krainę.
ŚPIEWAJ Z POPOLO
Panie i panowie, pingwinek Popolo i jego przyjaciele, Lula, Krakuś, Rudek, Tobik i Gutek mają zaszczyt zaprosić Was na swoje estradowe występy. Będą śpiewać, tańczyć, recytować – dadzą przykład dobrej i pouczającej zabawy. Jeśli jakaś melodia wpadnie Wam w ucho zanućcie ją razem z przyjaciółmi Popolo.

SZPITAL NA LEŚNYM WZGÓRZU
Szpital na Leśnym Wzgórzu to miejsce gdzie lekarzami i pacjentami są zwierzęta. Spotkamy tu energicznego doktora Mopsika, pielęgniarkę Punię i ospałego lekarza Muszelkę. Mimo różnego rodzaju przeciwności losu i niespodziewanych przygód wszyscy oni zgodnie zadbają o zdrowie i dobre samopoczucie swoich podopiecznych.

OŚWIADCZENIE

W związku z nieprzedłużeniem przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji
bieżącej koncesji na nadawanie kanału ATM Rozrywka TV,
która skończyła się z dniem 24.02.2021 r., jak również z brakiem
rozstrzygnięcia przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji
konkursu na udzielenie nowej koncesji na nadawanie,
w miejsce kanału ATM Rozrywka TV, ATM Grupa S.A. – Emitent,
z końcem dnia 24.02.2021 r., zakończył jego nadawanie.