Jesień pełna nowości

1 października w ATM Rozrywka startują aż 4 nowe programy – „Zawodowiec-Amator”, „Piękno!”, „Polskie Dziary” i „Urlop Polaka”.


Pierwszy z programów to „Zawodowiec-Amator”, w którym w roli prowadzącego wystąpi doskonale znany z serialu „Policjantki i Policjanci” Mariusz Węgłowski. Charyzmatyczny prowadzący w każdym odcinku z serii dokonuje próby podjęcia nowego zawodowego wyzwania. Ima się zajęć z pozoru zwykłych, lecz często wymagających lub niewdzięcznych. Zawsze jest to duże wyzwanie, po którym można stwierdzić, że to niezwykle trudna robota…. W każdym odcinku mentorem prowadzącego jest przedstawiciel danej profesji, czyli „Zawodowiec”. W rolę amatora wciela się Mariusz Węgłowski.

Premiera: w środę o 21.30.

 

W programie „Piękno!” zobaczymy nowe fryzury, makijaże i stylizacje, a do tego niezwykłe historie bohaterek. Lustro przestanie być dla nich wrogiem, a zacznie być sprzymierzeńcem. Okaże się, że z pomocą specjalistów od wizerunku, uśmiech do własnego odbicia stanie się możliwy. Dzięki metamorfozom bohaterki odzyskają pewność siebie i odnajdą ukryte piękno. Program prowadzi Ewa Masilonis.

Premiera: w poniedziałek o 21.30.

 

Fanów tatuaży, a może też ich przeciwników zainteresuje program „Polskie Dziary”. Tatuaże są dziś coraz bardziej popularne, przestały być tematem tabu, przyczyną potępienia społecznego, czy problemów w miejscu pracy. Mogą być także sposobem na zakrywanie blizn, które do tej pory przywoływały złe wspomnienia lub szpeciły ciała. W programie przedstawiane zostaną historie osób, które pragną nosić wyjątkowy tatuaż. Emocje, wspomnienia i wyzwania, tych kilka słów najlepiej charakteryzuje bohaterów programu. Światowy poziom sztuki i doskonała rozrywka z tuszami i igłami w tle. Program poprowadzi Karolina Lenert.

Premiera: we wtorek o 21.30.

Jak wypoczywają Polacy? Na to pytanie odpowiedź postara się znaleźć Terry Clark-Ward w programie „Urlop Polaka”. W dzisiejszych czasach prawie każdego Polaka stać na zagraniczne wycieczki, a mimo to wielu decyduje się na spędzenie wakacji w Polsce. Dlaczego nasz kraj jest dla nich tak atrakcyjny? Jak Polacy naprawdę zachowują się na wakacjach? Dowiemy się tego z perspektywy obcokrajowca. W każdym tygodniu prezenter, Anglik Terry Clark-Ward, sprawdzi, jak Polacy spędzają urlopy w różnych zakątkach Polski. A niektóre wyzwania i przygody podczas Urlopu Polaka okazuję się naprawdę ekscytujące…

 Premiera: w piątek o 21.30.

Reżyserem programów jest Tomasz Nykiel, za produkcję dla ATM Rozrywka odpowiada KTO MOVIE.

OŚWIADCZENIE

W związku z nieprzedłużeniem przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji
bieżącej koncesji na nadawanie kanału ATM Rozrywka TV,
która skończyła się z dniem 24.02.2021 r., jak również z brakiem
rozstrzygnięcia przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji
konkursu na udzielenie nowej koncesji na nadawanie,
w miejsce kanału ATM Rozrywka TV, ATM Grupa S.A. – Emitent,
z końcem dnia 24.02.2021 r., zakończył jego nadawanie.