„Hotel Babylon”, „Czarna żmija” i „Robin z Sherwood”

Od 29 czerwca 2015 r. w ATM Rozrywka popularne seriale „Hotel Babylon” i „Czarna żmija”, a od 1 lipca kultowy „Robin z Sherwood”.

„Hotel Babylon” i „Czarna żmija” to znane i docenione przez widzów na całym świecie seriale wyprodukowane przez BBC.

„Czarna Żmija” (The Black Adder) – pokażemy cztery sezony tego serialu. W roli głównej Rowan Atkinson oraz (w trzecim i czwartym sezonie) Hugh Laurie (znany z roli Dr Hausa). Produkcja BBC (1983-1989). Serial opowiadaja o losach rodu Czarnych Żmij na tle historii imperium brytyjskiego.

„Hotel Babylon” (Hotel Babylon) – pokażemy cztery sezony serialu. To również produkcja BBC (2006-2009). Serial przedstawia życie za kulisami luksusowego hotelu w Londynie, intrygi jego pracowników i przypadki poszczególnych hotelowych gości.

„Robin z Sherwood” (Robin of Sherwood) – pokażemy wszystkie sezony tego kultowego serialu. W roli głównej Michael Praed. Muzyka Clannad.
Robin of Locksley, który nie chce poddać się woli normandzkich tyranów, zostaje wybrany przez mistycznego władcę lasów, Herna, by pomóc uciskanemu ludowi. Robin z kilkoma towarzyszami podejmuje walkę ze złem i tyranią. To najbardziej magiczny i tajemniczy film o Robin Hoodzie, utrzymany w klimacie średniowiecznego mistycyzmu i czarnej magii. Doskonała muzyka, za którą w 1985 roku zespół Clannad otrzymał nagrodę BAFTA

OŚWIADCZENIE

W związku z nieprzedłużeniem przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji
bieżącej koncesji na nadawanie kanału ATM Rozrywka TV,
która skończyła się z dniem 24.02.2021 r., jak również z brakiem
rozstrzygnięcia przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji
konkursu na udzielenie nowej koncesji na nadawanie,
w miejsce kanału ATM Rozrywka TV, ATM Grupa S.A. – Emitent,
z końcem dnia 24.02.2021 r., zakończył jego nadawanie.