Boże Narodzenie w ATM Rozrywka

Przedstawiamy kilka propozycji na czas Bożego Narodzenia i Nowego Roku. W programie m.in. „Opowieść wigilijna Czarnej Żmii” oraz koncert „FiK. Kolęda, kolęda”.

„Opowieść wigilijna Czarnej Żmii” to parodia dickensowskiej „Opowieści wigilijnej” w wykonaniu Rowana Atkinsona. W przeciwieństwie do pierwowzoru Ebenezer Blackadder w tej ekranizacji jest najmilszym i najbardziej uprzejmym człowiekiem w Anglii. Jeden z duchów, które tak efektywnie przekonały Ebenezera Scroogea do zmiany jego skąpstwa, niechętnie pokazuje Czarnej Żmii wyskoki jego przodków i potomków, co zmusza go do refleksji, że źli faceci mają najlepiej.

ATM ROZRYWKAATM ROZRYWKA

Emisja
  • w Wigilię o 17:45 i Boże Narodzenie o 8:30 i 17:45
  • w Sylwestra o 17:45 i Nowy Rok o 8:30

 

„FIK Kolęda, Kolęda” wprowadza w klimat rodziny przygotowującej się do Wigilii Bożego Narodzenia, przy wspólnym kolędowaniu (także z widownią) i pełnym napięcia oczekiwaniu na św. Mikołaja. Sceny rodzajowe autorstwa Filipa Jaślara z grupy MoCarta pełne niebanalnego humoru, przypominają klimatem Kabaret Starszych Panów. Dorośli widzowie mogą obcować ze sztuką, do jakiej przywykli w kontakcie z maestrią Ireny Kwiatkowskiej, a dzieciom daje możliwość nie tylko dobrej zabawy, ale także kształtowania wrażliwości artystycznej i dobrego smaku. Służą temu również znakomicie brzmiące, świetnie zinstrumentowane kolędy, w profesjonalnym wykonaniu wysokiej klasy wokalistów. To rozrywka na najwyższym poziomie.

ATM ROZRYWKAATM ROZRYWKA

Emisja w Wigilię o 18:45 i Boże Narodzenie o 9:20 i 18:45