ATM Rozrywka – nowe seriale i dokumenty

W poniedziałek 10 lutego ATM Rozrywka wprowadza do ramówki trzy nowe pasma. Oprócz dwóch nowych seriali – obyczajowego i komediowego, stacja proponuje też znane z National Geographic Channel programy dokumentalne.

Będzie je można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00. Najważniejsze zmiany dotyczą ramówki popołudniowej. I tak o godzinie 16.30, zamiast dotychczas emitowanych seriali komediowych („Mamuśki” lub „Synowie”) stacja będzie nadawała w dni powszednie serial komediowy „Okazja” (powtórka odcinków w kolejny dzień rano o 9.30).

Godzina 18.00 (zamiast teleturnieju „Gra w ciemno”) to w dni powszednie czas zarezerwowany dla pasma dokumentów. Odcinki nadane w dni powszednie (w tym m.in. kultowa „Granica”) będą powtarzane w soboty od godz. 9.00 do 14.00, zamiast dotychczas emitowanej „Linii życia”.

O godzinie 19.00 (zamiast teleturnieju „Awantura o kasę”) ATM Rozrywka będzie emitować w dni powszednie od poniedziałku do piątku, telenowelę „Warto kochać”. Powtórki odcinków serialu przewidziane są w dniu następnym o godz. 11.00 zamiast „Rodziny zastępczej plus”.

Noce z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek wypełnią między innymi programy „Czas na kulturę”, „Na rybę” i „Piąty wymiar”.

W grudniu 2013 udział w oglądalności telewizji ATM Rozrywka wyniósł w grupie komercyjnej 0,92% (SHR%16-49), w zasięgu ogólnym (SHR4+) 0,87%. Rekordowy wynik oglądalności stacja osiągnęła w sierpniu 2013 roku. Udział w grupie widzów 16-49 wyniósł wówczas 1,04%. (na podstawie danych Nielsen Audience Measurement).’

OŚWIADCZENIE

W związku z nieprzedłużeniem przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji
bieżącej koncesji na nadawanie kanału ATM Rozrywka TV,
która skończyła się z dniem 24.02.2021 r., jak również z brakiem
rozstrzygnięcia przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji
konkursu na udzielenie nowej koncesji na nadawanie,
w miejsce kanału ATM Rozrywka TV, ATM Grupa S.A. – Emitent,
z końcem dnia 24.02.2021 r., zakończył jego nadawanie.