„ALF” i „Słoneczny patrol” w ATM Rozrywka

Dwa hity wiosną w ATM Rozrywka. Ramówkę stacji wzbogacą popularne seriale „ALF” oraz „Słoneczny patrol”.

„ALF” – popularny amerykański serial telewizyjny, z drugiej połowy lat osiemdziesiątych. Tytułowy bohater to niski, futrzanykosmitą nazywany A.L.F. . Na Ziemię trafił z planety Melmac. W czasie emitowania serialu liczył sobie 229 lat. Planeta Melmac mieściła się sześć parseków za Hydra Centauris i posiadała zielone niebo oraz niebieską trawę.
Polscy widzowie mogli oglądać ten serial od 1991 roku.

Emisja w ATM Rozrywka od 29 lutego 2016 roku od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15, powtórki odcinków o 14:30 oraz w niedziele od 14:00 (cztery odcinki).

ALF

„Słoneczny patrol” (tytuł oryg. Baywatch) – popularny serial o przygodach grupy ratowników z Los Angeles. Akcja serialu rozgrywa się na plaży w Południowej Kalifornii. Wspaniała przygoda, piękne i wysportowane ciała w skąpych strojach kąpielowych, wakacyjne romanse. Dodatkowym atutem serialu są piękne kobiety. W rolach głównych David Hasselhoff, Pamela Anderson, Gena Lee Nolin, Erika Eleniak.

Emisja w ATM Rozrywka od 29 lutego 2016 roku od poniedziałku do piątku o godzinie 19:45, powtórki odcinków o 11:30 oraz w soboty od 14:00 (cztery odcinki).

OŚWIADCZENIE

W związku z nieprzedłużeniem przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji
bieżącej koncesji na nadawanie kanału ATM Rozrywka TV,
która skończyła się z dniem 24.02.2021 r., jak również z brakiem
rozstrzygnięcia przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji
konkursu na udzielenie nowej koncesji na nadawanie,
w miejsce kanału ATM Rozrywka TV, ATM Grupa S.A. – Emitent,
z końcem dnia 24.02.2021 r., zakończył jego nadawanie.