Środa
06:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4879) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4879) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

06:55 TV Okazje magazyn reklamowy, bez ograniczeń

TV Okazje bez ograniczeń
magazyn reklamowy,

Krótkie filmy reklamowe prezentują produkty codziennego użytku, które można zamówić bez konieczności wychodzenia z domu. Widzowie mogą zobaczyć, jak dany przedmiot sprawdza się w zwyczajnych sytuacjach i poznać jego obszerną charakterystykę. Mają dostęp do infolinii z poradami dotyczącymi ofert.

07:30 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 31) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 31) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

08:25 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 32) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 32) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

09:20 Gra w ciemno teleturniej, (odc. 279) od 7 lat

Gra w ciemno od 7 lat
teleturniej, (odc. 279) Polska (2005-2007)

Emocjonująca zabawa, którą prowadzi Krzysztof Ibisz. W odróżnieniu od wielu innych pozycji tego typu przez cały czas trwania programu uczestnicy nie znają wysokości swoich wygranych. Muszą podejmować decyzje dotyczące zgromadzonego kapitału, bez znajomości sytuacji, ryzykując utratę wszystkich pieniędzy. Tylko widzowie mają całkowity obraz stanu gry i dzięki grafice na ekranie mogą weryfikować poprawność udzielanych przez graczy odpowiedzi.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

10:20 Doktor Martin 3 serial obyczajowy, (odc. 2) od 12 lat

Doktor Martin 3 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 2) Wielka Brytania (2007)

Bert zamierza otworzyć własną restaurację. Niebawem wielu mieszkańców wioski zaczyna cierpieć na zatrucie pokarmowe.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Stephanie Cole Joe Absolom
Reżyseria: Ben Bolt

11:20 Zawodowiec amator program rozrywkowy, (odc. 5) od 12 lat

Zawodowiec amator od 12 lat
program rozrywkowy, (odc. 5) Polska (2018)

Charyzmatyczny prowadzący podejmuje nowe zawodowe wyzwanie. Ima się zajęć z pozoru łatwych, lecz często wymagających siły lub niewdzięcznych, niecieszących się społecznym uznaniem. Za każdym razem jest to duże wyzwanie i jak się okazuje - niezwykle trudna praca. W każdym odcinku mentorem prowadzącego jest przedstawiciel danej profesji, czyli "Zawodowiec". W rolę amatora wciela się Mariusz Węgłowski.

Prowadzący: Tomasz Nykiel
Reżyseria: Tomasz Nykiel

11:50 Zawodowiec amator program rozrywkowy, (odc. 6) od 12 lat

Zawodowiec amator od 12 lat
program rozrywkowy, (odc. 6) Polska (2018)

Charyzmatyczny prowadzący podejmuje nowe zawodowe wyzwanie. Ima się zajęć z pozoru łatwych, lecz często wymagających siły lub niewdzięcznych, niecieszących się społecznym uznaniem. Za każdym razem jest to duże wyzwanie i jak się okazuje - niezwykle trudna praca. W każdym odcinku mentorem prowadzącego jest przedstawiciel danej profesji, czyli "Zawodowiec". W rolę amatora wciela się Mariusz Węgłowski.

Prowadzący: Tomasz Nykiel
Reżyseria: Tomasz Nykiel

12:20 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 3065) od 12 lat z napisami

Pierwsza miłość od 12 lat z napisami
serial obyczajowy, (odc. 3065) Polska (2020)

Tomek sprawia coraz większe problemy wychowawcze. Chłopak zaczyna wagarować. Tymczasem jurorka konkursu tanecznego, w którym bierze udział Kinga, niepokoi się z powodu medialnego skandalu z jej udziałem. Mateusz zapewnia Emilkę o swojej miłości. Nie chce, by kobieta jechała do Wadlewa. Emilka jednak ma już dość tajemnic i zamierza przeprowadzić z bliskimi szczerą rozmowę. Krystian pomieszkuje u Melki i Piotrka. Kalina niespodziewanie otrzymuje słodki upominek. Kobieta sądzi, że przysłał go mąż. Okazuje się jednak, że nie jest on nadawcą.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

13:00 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 247) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 247) Polska (2015)

Tym razem Ewa Wachowicz zacznie wyjątkowo od słodkości, a skończy na wytrawnych przysmakach. Najpierw będzie słodkie śniadanie, następnie wytrawne danie główne, a na końcu intrygujący deser. Na początek prowadząca usmaży kokosowy omlet z truskawkami. Następnie przyrządzi indyka na zielonej łące, czyli filet pieczony w szynce podany na makaronie z pysznym sosem. Na koniec przygotuje wytrawne muffinki z marchewką.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

13:30 Zameldowani serial komediowy, Kobieta dla taty (odc. 30) od 12 lat

Zameldowani od 12 lat
serial komediowy, Kobieta dla taty (odc. 30) Polska (2020)

Ojciec Marcela chce, by syn wsparł go po rozstaniu z jego matką. Chłopak nie ma pomysłu, jak to zrobić. Dręczy współlokatorów, prosząc ich o radę. Ewelina jest bardzo zajęta i nie ma czasu dla Dawida. Pawła to cieszy. Drwi z kolegi i chwali się przed nim kolejnym zakupem.

Aktorzy: Beata Lech-Kubańska Robert Buczyński Zofia Schwinke Tomasz Kutera Maciej Gisman
Reżyseria: Piotr Matwiejczyk

14:00 Słoiki serial paradokumentalny, Widmo z przeszłości (odc. 27) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Widmo z przeszłości (odc. 27) Polska (2014-2015)

Pochodząca z prowincji Hania pracuje w znanej warszawskiej korporacji. Ma męża Janka i kilkuletniego syna Antka. Pewnego dnia szef zleca jej zaopiekowanie się ważnym klientem, Piotrem. Okazuje się, że to jej dawny kochanek. Kobieta zdecydowała się niegdyś na sponsoring, aby skończyć studia w stolicy i odciążyć finansowo chorą matkę. Trwająca dwa lata relacja stanowi jej najpilniej strzeżony sekret. Teraz Piotr chce odnowić ich związek. Hania dokłada wszelkich starań, aby zamknąć wstydliwy rozdział swojego życia.

15:00 Małolaty serial paradokumentalny, Eurosieroty (odc. 59) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Eurosieroty (odc. 59) Polska (2015)

Od kiedy matka 17-letniej Roksany wyjechała do Anglii, dziewczyna musi sama prowadzić dom i zajmować się młodszym bratem. Roksana nie jest akceptowana w szkole z powodu niskiego statusu materialnego. Prawdziwy problem pojawia się wtedy, gdy jej brat trafia do szpitala. Nie mogąc wskazać prawnego opiekuna, Roksana ucieka wraz z bratem i razem spędzają noc w opuszczonej altanie. Szukają pomocy u psychologa, który zgodnie z prawem powiadamia policję.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

16:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Ręka wisielca (odc. 63) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Ręka wisielca (odc. 63) Polska (2005)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

16:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Rybny targ (odc. 64) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Rybny targ (odc. 64) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

17:00 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Regał z książkami przewraca się na czteroletniego chłopca / Makijaż permanentny ust przyczyną alergii (odc. 187) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Regał z książkami przewraca się na czteroletniego chłopca / Makijaż permanentny ust przyczyną alergii (odc. 187) Polska (2018)

Marcin zostaje sam w domu z pięcioletnim synkiem. Kiedy słyszy dzwonek do drzwi, idzie otworzyć, na chwilę spuszczając dziecko z oczu. W tym czasie chłopiec wspina się na meble, próbując ściągnąć piłkę z górnej półki. Regał przewraca się na niego. Zaalarmowany hałasem ojciec wbiega do pokoju. Uwalnia nieprzytomnego syna, który doznał urazu głowy. Druga historia: 17-letnia Ela zamierza zrobić swojej matce makijaż permanentny wokół ust. Niestety, okazuje się, że kobieta jest uczulona na jeden z barwinków i mdleje. Nastolatka dzwoni pod 112. Operator instruuje ją, jak wykonać akcję reanimacyjną.

17:30 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, 4-letnia dziewczynka wypadła przez balkon (odc. 188) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, 4-letnia dziewczynka wypadła przez balkon (odc. 188) Polska (2018)

Kasia odkrywa, że mąż Marek ją zdradza. Znajduje w koszu na bieliznę koszulę ubrudzoną szminką. Podczas kłótni małżeństwo zapomina o 4-letniej Basi, która sama została w salonie. Dziecko wychyla się przez balkon i wypada z drugiego piętra. Rozpoczyna się dramatyczna walka o życie i zdrowie dziewczynki.

18:00 Doktor Martin 7 serial obyczajowy, (odc. 6) od 12 lat

Doktor Martin 7 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 6) Wielka Brytania (2013)

W Portwenn zjawia się były partner Louisy, Danny. Przywozi ze sobą siedmioro dzieci. Clive bardzo pomaga swojej żonie. Sal zaczyna się do niego przekonywać i prosi, by się do niej przeprowadził. Tishell udaje się do doktora, by pomógł mu w sprawach łóżkowych.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Joe Absolom John Marquez
Reżyseria: Ben Gregor

19:00 Doktor Martin 7 serial obyczajowy, (odc. 7) od 12 lat

Doktor Martin 7 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 7) Wielka Brytania (2013)

W miasteczku pojawia się Erica Holbrooke, nowa nauczycielka plastyki. Louisa początkowo bardzo się cieszy, ale gdy poznaje jej pomysły na lekcje, zupełnie jej się nie podobają. Bert postanawia zatrudnić się w charakterze złotej rączki.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Joe Absolom John Marquez
Reżyseria: Ben Gregor

20:00 Martwy farciarz komedia, od 12 lat

Martwy farciarz od 12 lat
komedia, Wielka Brytania USA Irlandia Francja (1998)

Miasteczko liczące pięćdziesięciu dwóch mieszkańców. Pewnego dnia do przyjaciół uśmiecha się los. Dostają oni możliwość spełnienia swoich marzeń. Po wiadomości o wygranej na loterii Ned Divine (Jimmy Keogh) z wrażenia umiera na atak serca. Jego koledzy, Jackie (Ian Bannen) i Michael (David Kelly), postanawiają odebrać nagrodę za niego. Nie jest to jednak takie proste, jak im się wydaje. Są zmuszeni do podziału czeku. Muszą też przekonać sąsiadów do współpracy.

Aktorzy: Ian Bannen David Kelly Fionnula Flanagan Susan Lynch James Nesbitt
Reżyseria: Kirk Jones

22:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, W kamasze (odc. 109) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, W kamasze (odc. 109) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

22:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Zrób sobie babkę (odc. 110) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Zrób sobie babkę (odc. 110) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

23:00 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, 4-letnia dziewczynka wypadła przez balkon (odc. 188) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, 4-letnia dziewczynka wypadła przez balkon (odc. 188) Polska (2018)

Kasia odkrywa, że mąż Marek ją zdradza. Znajduje w koszu na bieliznę koszulę ubrudzoną szminką. Podczas kłótni małżeństwo zapomina o 4-letniej Basi, która sama została w salonie. Dziecko wychyla się przez balkon i wypada z drugiego piętra. Rozpoczyna się dramatyczna walka o życie i zdrowie dziewczynki.

23:40 Berlin Calling film muzyczny, od 18 lat

Berlin Calling od 18 lat
film muzyczny, Niemcy (2008)

Berliński muzyk, Martin Karow (Paul Kalkbrenner), znany jako DJ Ickarus, występuje w klubach techno na całym świecie. Jego dziewczyną i menedżerką jest Mathilde (Rita Lengyel). Parę łączy nie tylko miłość, ale też wspólny cel, jakim jest ukończenie i wydanie nowego albumu. Niestety, artysta coraz bardziej uzależnia się od narkotyków. Po jednym z występów traci nad sobą kontrolę i trafia do kliniki psychiatrycznej. Profesor Petra Paul (Corinna Harfouche) stwierdza u niego wywołane używkami zaburzenia psychiczne, ale Ickarus nie traktuje tego zbyt poważnie. Postanawia pracować nad nowym albumem w klinice. Szybko zaprzyjaźnia się z innymi pacjentami "otwartego" oddziału dla narkomanów. Po kolejnym ataku paniki dr Paul namawia go na specjalistyczną terapię. Tymczasem szefowa wytwórni Vinyl Distortion, Alice (Megan Gay), wstrzymuje wydanie albumu Martina, a szef klubu Tom (Dirk Borchardt) przekłada jego imprezę premierową. Sfrustrowany Ickarus wymyka się z kliniki, kupuje u zaufanego...

Aktorzy: Paul Kalkbrenner Rita Lengyel Corinna Harfouch Araba Walton Peter Schneider
Reżyseria: Hannes Stöhr

01:55 TV Okazje magazyn reklamowy, bez ograniczeń

TV Okazje bez ograniczeń
magazyn reklamowy,

Krótkie filmy reklamowe prezentują produkty codziennego użytku, które można zamówić bez konieczności wychodzenia z domu. Widzowie mogą zobaczyć, jak dany przedmiot sprawdza się w zwyczajnych sytuacjach i poznać jego obszerną charakterystykę. Mają dostęp do infolinii z poradami dotyczącymi ofert.

03:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 54) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 54) Polska (2014)

Na oddział trafia 55-letnia lekarka Beata, która z wielkim poświęceniem pracuje na misji w Afryce. Specjaliści przeprowadzają u niej zabieg wycięcia woreczka żółciowego. Kobieta przyleciała do Polski w odwiedziny do syna Konrada i jego żony Agaty. Małżeństwo przechodzi kryzys, ponieważ para nie może mieć potomstwa. Agata chciałaby zaadoptować dziecko, lecz mąż się waha. Kiedy u Beaty zostaje zdiagnozowany nowotwór, synowa postanawia zastąpić ją na misji. Kobieta jest zmęczona ciągłą walką z mężem o stworzenie rodziny. Dopiero wtedy Beata wyjawia tajemnicę - Konrad nie jest jej rodzonym synem, zaadoptowała go. Załamany mężczyzna znika na kilka dni. Po powrocie wybacza matce i zgadza się na adopcję dziecka. Tymczasem pielęgniarka Danusia jest zazdrosna o swojego chłopaka, Darka - młodego stomatologa. Jego dawna, licealna miłość Ola będzie próbowała go uwieść.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

04:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4645) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4645) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

05:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4646) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4646) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.


Czwartek
06:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4880) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4880) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

06:55 TV Okazje magazyn reklamowy, bez ograniczeń

TV Okazje bez ograniczeń
magazyn reklamowy,

Krótkie filmy reklamowe prezentują produkty codziennego użytku, które można zamówić bez konieczności wychodzenia z domu. Widzowie mogą zobaczyć, jak dany przedmiot sprawdza się w zwyczajnych sytuacjach i poznać jego obszerną charakterystykę. Mają dostęp do infolinii z poradami dotyczącymi ofert.

07:30 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 33) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 33) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

08:25 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 34) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 34) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

09:20 Gra w ciemno teleturniej, (odc. 280) od 7 lat

Gra w ciemno od 7 lat
teleturniej, (odc. 280) Polska (2005-2007)

Emocjonująca zabawa, którą prowadzi Krzysztof Ibisz. W odróżnieniu od wielu innych pozycji tego typu przez cały czas trwania programu uczestnicy nie znają wysokości swoich wygranych. Muszą podejmować decyzje dotyczące zgromadzonego kapitału, bez znajomości sytuacji, ryzykując utratę wszystkich pieniędzy. Tylko widzowie mają całkowity obraz stanu gry i dzięki grafice na ekranie mogą weryfikować poprawność udzielanych przez graczy odpowiedzi.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

10:20 Doktor Martin 3 serial obyczajowy, (odc. 3) od 12 lat

Doktor Martin 3 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 3) Wielka Brytania (2007)

Do Portwenn przybywa rodzina mieszczuchów. Niekonwencjonalny styl życia jej członków nie znajduje akceptacji Louisy, Martina i innych mieszkańców.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Stephanie Cole Joe Absolom
Reżyseria: Ben Bolt

11:20 Na rybę magazyn wędkarski, (odc. 23) od 12 lat

Na rybę od 12 lat
magazyn wędkarski, (odc. 23) Polska (2018)

Program adresowany do miłośników wędkarstwa. Twórcy zapraszają w różne zakątki Polski i świata. Omawiają też najlepsze sposoby połowu ryb.

11:50 Na rybę magazyn wędkarski, (odc. 24) od 12 lat

Na rybę od 12 lat
magazyn wędkarski, (odc. 24) Polska (2018)

Program adresowany do miłośników wędkarstwa. Twórcy zapraszają w różne zakątki Polski i świata. Omawiają też najlepsze sposoby połowu ryb.

12:20 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 3066) od 12 lat z napisami

Pierwsza miłość od 12 lat z napisami
serial obyczajowy, (odc. 3066) Polska (2020)

Mieszkańcy Wadlewa z niecierpliwością oczekują na transmisję wyścigów konnych. Tymczasem Hiszpan ustala dawnego właściciela telefonu, na którym pojawiają się SMS-y z numerami ustawionych gonitw. Postanawia podzielić się tym odkryciem ze Śmiałkiem. Pani pedagog przedstawia Kindze i Piotrkowi szokujące fakty z życia Tomka. Kobieta uświadamia sobie, że Janek zataił przed nią wiele ważnych informacji, dotyczących chłopca. Współwięzień zmusza Miksera, by zaczął zażywać narkotyki. Wyczerpany psychicznie mężczyzna chce przyznać się do zabójstwa Nadii, oby tylko odnaleźć spokój.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

13:00 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 248) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 248) Polska (2015)

Tym razem gospodyni programu Ewa Wachowicz zaprasza na przyjęcie pod chmurką. Prowadząca przygotuje filet z kurczaka, marynowany w ginie i jałowcu. Następnie razem ze znanym szefem kuchni Adamem Chrząstowskim upiecze pyszne żeberka. Na deser z kolei zaserwuje ciasto z truskawkami.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

13:30 Polskie dziary program rozrywkowy, (odc. 11) od 12 lat

Polskie dziary od 12 lat
program rozrywkowy, (odc. 11) Polska (2018)

Tatuaże stają się coraz popularniejsze. W programie przedstawiane zostaną historie osób, które marzą o wyjątkowych obrazkach na ciele. Tatuaże mogą być także sposobem na zakrywanie blizn, które przywoływały złe wspomnienia lub szpeciły ciała uczestników programu. Artyści występujący w programie tworzą prace na światowym poziomie.

Prowadzący: Karolina Lenert
Reżyseria: Tomasz Nykiel

14:00 Słoiki serial paradokumentalny, Zawód reporter (odc. 28) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Zawód reporter (odc. 28) Polska (2014-2015)

25-letnia Justyna skończyła dziennikarstwo w Lublinie, ale nie mogła znaleźć pracy w zawodzie. W końcu dostała płatny staż w redakcji warszawskiej gazety. W stolicy narzeka na przemęczenie, niskie zarobki i samotność. Jeden ze współlokatorów proponuje jej środki psychotropowe, które mają zaradzić problemom. Po zażyciu leków zaczyna osiągać lepsze efekty w pracy. Z czasem jednak pojawiają się skutki uboczne. W końcu dziewczyna popełnia błąd, który może skończyć się dla redakcji procesem. Stres sprawia, że dostaje ataku psychotycznego. Kiedy traci posadę, musi wrócić do rodzinnej miejscowości.

15:00 Małolaty serial paradokumentalny, Chłopak czy dziewczyna (odc. 60) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Chłopak czy dziewczyna (odc. 60) Polska (2015)

Marcelina zmienia szkołę w ostatniej klasie liceum. W nowym otoczeniu nie jest akceptowana, ponieważ ubiera się jak chłopak i fascynuje się męskimi sportami. Wkrótce zaskakuje rodziców informacją, że chciałaby przejść operację zmiany płci. Decyzji Marceliny nie akceptuje jej były chłopak, który wciąż ją kocha. Zostaje wysłana na terapię, podczas której zmierzy się z problemem własnej tożsamości.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

16:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Sandały ojca Gaudentego (odc. 65) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Sandały ojca Gaudentego (odc. 65) Polska (2006)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Ryszard Kotys Dariusz Gnatowski
Reżyseria: Okił Khamidow

16:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Spirytyści (odc. 66) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Spirytyści (odc. 66) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

17:00 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, 4-letnia dziewczynka wypadła przez balkon (odc. 188) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, 4-letnia dziewczynka wypadła przez balkon (odc. 188) Polska (2018)

Kasia odkrywa, że mąż Marek ją zdradza. Znajduje w koszu na bieliznę koszulę ubrudzoną szminką. Podczas kłótni małżeństwo zapomina o 4-letniej Basi, która sama została w salonie. Dziecko wychyla się przez balkon i wypada z drugiego piętra. Rozpoczyna się dramatyczna walka o życie i zdrowie dziewczynki.

17:30 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Boguś z ciocią w domu zostają napadnięci przez włamywaczy / Ostry ból brzucha u nastolatka wynikiem nieodkrytego wcześniej WZW (odc. 189) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Boguś z ciocią w domu zostają napadnięci przez włamywaczy / Ostry ból brzucha u nastolatka wynikiem nieodkrytego wcześniej WZW (odc. 189) Polska (2018)

15-letni Paweł od kilku dni skarży się na ból brzucha. Po wizycie u lekarza bierze leki na zaparcia. Chorego odwiedza jego dziewczyna, Aneta. Gdy po pewnym czasie matka wchodzi do pokoju syna, widzi go wijącego się z bóli na podłodze. Chłopak jest rozpalony, robi się siny i wymiotuje. Kobieta odkrywa, że podjadał w sekrecie przed nią śmieciowe jedzenie, nie trzymając się diety. Druga opowieść w tym odcinku: 10-letni Boguś z powodu przeziębienia nie może jechać na weekendową wycieczkę z rodziną. Ma zostać u cioci, której wyjazd też nie doszedł do skutku. Wieczorem do jej domu zakrada się włamywacz. Przestępca był pewny, że mieszkanie jest puste. Ciocia zostaje zaatakowana przez złodzieja i uwięziona. Boguś to widzi i dzwoni pod 112, nie potrafi jednak podać dokładnego adresu.

18:00 Doktor Martin 7 serial obyczajowy, (odc. 7) od 12 lat

Doktor Martin 7 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 7) Wielka Brytania (2013)

W miasteczku pojawia się Erica Holbrooke, nowa nauczycielka plastyki. Louisa początkowo bardzo się cieszy, ale gdy poznaje jej pomysły na lekcje, zupełnie jej się nie podobają. Bert postanawia zatrudnić się w charakterze złotej rączki.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Joe Absolom John Marquez
Reżyseria: Ben Gregor

19:00 Doktor Martin 7 serial obyczajowy, (odc. 8) od 12 lat

Doktor Martin 7 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 8) Wielka Brytania (2013)

Louisa chce poważnie rozmówić się z Martinem i postanowić, co dalej z ich małżeństwem. Doktor Ellingham odwiedza śmiertelnie chorego pacjenta. Jego żona nie zamierza pogodzić się z diagnozą. Grozi Martinowi bronią i zmusza go do pozostania w domu i leczenia męża.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Joe Absolom John Marquez
Reżyseria: Ben Gregor

20:00 45 lat dramat psychologiczny, od 16 lat

45 lat od 16 lat
dramat psychologiczny, Wielka Brytania (2015)

Kate (Charlotte Rampling) i Geoff (Tom Courtenay) Mercerowie za tydzień mają obchodzić 45. rocznicę ślubu. Bezdzietna para mieszka w przytulnym domu na prowincji. W trakcie przygotowań do jubileuszowej uroczystości Geoff otrzymuje dramatyczną wiadomość ze Szwajcarii. Okazuje się, że w jednym z alpejskich lodowców odnaleziono zwłoki jego dawnej ukochanej, która zginęła podczas ich wspólnej wędrówki ponad 50 lat temu. Mężczyzna zaczyna wracać wspomnieniami do wydarzeń z przeszłości i rozpamiętywać stratę. W końcu wyjawia żonie, że przed wypadkiem planował ślub. Kate staje się nieufna wobec partnera. Dopiero teraz dostrzega, że tragedia odcisnęła piętno na całym ich wspólnym życiu i najważniejszych wyborach męża. Jej szczęśliwy dotąd związek zaczyna przeżywać poważny kryzys. Pełen emocji, skłaniający do refleksji obraz, którego scenariusz powstał w oparciu o opowiadanie Davida Constantine'a. Kreację Charlotte Rampling nominowano do Oscara. Aktorka, wraz z partnerującym jej na ekranie...

Aktorzy: Charlotte Rampling Tom Courtenay Geraldine James Dolly Wells David Sibley
Reżyseria: Andrew Haigh

22:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Ferdosik (odc. 111) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Ferdosik (odc. 111) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

22:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Kazachstańskie Wieczera (odc. 112) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Kazachstańskie Wieczera (odc. 112) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

23:00 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Boguś z ciocią w domu zostają napadnięci przez włamywaczy / Ostry ból brzucha u nastolatka wynikiem nieodkrytego wcześniej WZW (odc. 189) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Boguś z ciocią w domu zostają napadnięci przez włamywaczy / Ostry ból brzucha u nastolatka wynikiem nieodkrytego wcześniej WZW (odc. 189) Polska (2018)

15-letni Paweł od kilku dni skarży się na ból brzucha. Po wizycie u lekarza bierze leki na zaparcia. Chorego odwiedza jego dziewczyna, Aneta. Gdy po pewnym czasie matka wchodzi do pokoju syna, widzi go wijącego się z bóli na podłodze. Chłopak jest rozpalony, robi się siny i wymiotuje. Kobieta odkrywa, że podjadał w sekrecie przed nią śmieciowe jedzenie, nie trzymając się diety. Druga opowieść w tym odcinku: 10-letni Boguś z powodu przeziębienia nie może jechać na weekendową wycieczkę z rodziną. Ma zostać u cioci, której wyjazd też nie doszedł do skutku. Wieczorem do jej domu zakrada się włamywacz. Przestępca był pewny, że mieszkanie jest puste. Ciocia zostaje zaatakowana przez złodzieja i uwięziona. Boguś to widzi i dzwoni pod 112, nie potrafi jednak podać dokładnego adresu.

23:40 Wyspa kukurydzy dramat wojenny, od 16 lat

Wyspa kukurydzy od 16 lat
dramat wojenny, Gruzja Niemcy Francja Czechy Węgry (2014)

Piach przenoszony przez wodę wczesną wiosną tworzy na rzece Inguri niewielkie wyspy. Fragmenty żyznej ziemi są dla mieszkańców tej górzystej krainy zbawieniem. Mogą sadzić na nich kukurydzę. Na jedną z nich co roku przybywa starzec wraz ze swoją wnuczką. Mężczyzna buduje skromną chatę, wyznacza pole i sieje ziarno. Tego lata w jego spokojne życie wkradnie się jednak wróg potężniejszy od natury - polityka. Okolicą wstrząsną odgłosy walk. Rzeka przepływa bowiem na granicy dzielącej skłócone narody Gruzinów i Abchazów. Wojna wdziera się tu niepostrzeżenie, niszczy wielopokoleniowe tradycje i pozostawia niezacieralny ślad w umysłach ludzi.

Aktorzy: Ilyas Salman Mariam Buturishvili Irakli Samushia Tamer Levent
Reżyseria: Georgi Owaszwili

01:40 TV Okazje magazyn reklamowy, bez ograniczeń

TV Okazje bez ograniczeń
magazyn reklamowy,

Krótkie filmy reklamowe prezentują produkty codziennego użytku, które można zamówić bez konieczności wychodzenia z domu. Widzowie mogą zobaczyć, jak dany przedmiot sprawdza się w zwyczajnych sytuacjach i poznać jego obszerną charakterystykę. Mają dostęp do infolinii z poradami dotyczącymi ofert.

02:05 Słoiki serial paradokumentalny, Niewidzialna miłość (odc. 40) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Niewidzialna miłość (odc. 40) Polska (2014-2015)

Robert przyjechał do Warszawy z małej miejscowości pod Łodzią. Interesuje się elektroniką i marzy o pracy w dużym koncernie. Zatrudnia się jako goniec w korporacji zajmującej się elektroniką. Zakochuje się w Angelice, pięknej pani dyrektor działu handlowego, pozostającej w związku z kierownikiem innego działu. Pewnego dnia Robert dowiaduje się, że Angelika jest ciężko chora i z tego powodu zostawił ją ukochany. Kobieta przechodzi poważną operację. Tymczasem Robert troskliwie się nią opiekuje, licząc, że Angelika odwzajemni jego uczucie.

03:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 55) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 55) Polska (2014)

Po pożarze domu 60-letnia Stanisława Jaszke trafia do szpitala. Kobieta dziwnie się zachowuje: opowiada niestworzone historie, ucieka na boso z oddziału. Pielęgniarka Małgorzata podejrzewa, że starsza pani ma problemy natury psychicznej. Bożena, córka pacjentki, utwierdza ją tylko w tym przekonaniu i opowiada o demencji matki. Wkrótce jednak okazuje się, że Bożena rysuje tak straszny obraz matki, ponieważ chce przejąć jej dom. W przyszłości przez działkę, na której stoi budynek, ma przebiegać obwodnica miasta. Wartość terenu więc wzrośnie. Bożena posuwa się do szantażu matki: albo kobieta przepisze na dzieci dom, albo trafi do szpitala psychiatrycznego. Tymczasem pielęgniarka Małgorzata ma problemy z natarczywym, przystojnym Białorusinem. Obcokrajowiec proponuje jej fikcyjne małżeństwo, by zdobyć prawo do stałego pobytu w Polsce.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

04:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4647) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4647) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

05:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4648) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4648) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.


Piątek
06:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4881) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4881) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

06:55 TV Okazje magazyn reklamowy, bez ograniczeń

TV Okazje bez ograniczeń
magazyn reklamowy,

Krótkie filmy reklamowe prezentują produkty codziennego użytku, które można zamówić bez konieczności wychodzenia z domu. Widzowie mogą zobaczyć, jak dany przedmiot sprawdza się w zwyczajnych sytuacjach i poznać jego obszerną charakterystykę. Mają dostęp do infolinii z poradami dotyczącymi ofert.

07:30 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 35) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 35) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

08:25 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 36) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 36) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

09:20 Gra w ciemno teleturniej, (odc. 281) od 7 lat

Gra w ciemno od 7 lat
teleturniej, (odc. 281) Polska (2005-2007)

Emocjonująca zabawa, którą prowadzi Krzysztof Ibisz. W odróżnieniu od wielu innych pozycji tego typu przez cały czas trwania programu uczestnicy nie znają wysokości swoich wygranych. Muszą podejmować decyzje dotyczące zgromadzonego kapitału, bez znajomości sytuacji, ryzykując utratę wszystkich pieniędzy. Tylko widzowie mają całkowity obraz stanu gry i dzięki grafice na ekranie mogą weryfikować poprawność udzielanych przez graczy odpowiedzi.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

10:20 Doktor Martin 3 serial obyczajowy, (odc. 4) od 12 lat

Doktor Martin 3 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 4) Wielka Brytania (2007)

Ellingham przepisuje chorej na osteoporozę ciotce kurację hormonalną. Joan od razu czuje się dużo lepiej. Już następnego dnia Martin przyłapuje ją in flagranti z młodszym o przeszło trzydzieści lat wędrownym portrecistą. W drodze do domu doktor, który wciąż nie może zapomnieć widoku ciotki w objęciach młodzieńca, omal nie potrąca samochodem zamożnej właścicielki hotelu. Roztargniony lekarz od razu przypada kobiecie do gustu i postanawia go zdobyć. Zabiegi rywalki powodują przypływ zazdrości u Luisy, ale ta dzielnie nie daje tego po sobie poznać. Znajomość kończy się tak szybko, jak się zaczęła, gdy doktor przez nieuwagę potrąca ukochanego psiaka swojej adoratorki.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Stephanie Cole Joe Absolom
Reżyseria: Ben Bolt

11:20 Zoooo - praktykanci! reality show, (odc. 17) od 7 lat

Zoooo - praktykanci! od 7 lat
reality show, (odc. 17) Polska (2019)

W każdym odcinku bohaterowie programu podejmą nowe wyzwania związane z opieką nad zwierzętami. Będą zarówno zajmować się ich karmieniem, higieną, jak i utrzymaniem wybiegów w dobrym stanie. Pod ich nadzorem znajdzie się wiele egzotycznych zwierząt. Pogłębią swoją wiedzę dotyczącą fauny.

Reżyseria: Witold Świętnicki

11:50 Zoooo - praktykanci! reality show, (odc. 1) od 7 lat

Zoooo - praktykanci! od 7 lat
reality show, (odc. 1) Polska (2019)

Joanna postara się nauczyć rozpoznawać rekiny i płaszczki. Oprócz tego nakarmi olbrzymiego żółwia morskiego. Jessica z kolei zaopiekuje się żółwiami, które wykluły się w inkubatorze. W odcinku pojawią się również skarabeusze i gekony.

Reżyseria: Witold Świętnicki

12:20 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 3067) od 12 lat z napisami

Pierwsza miłość od 12 lat z napisami
serial obyczajowy, (odc. 3067) Polska (2020)

Prokurator robi, co może, aby pogrążyć Miksera. Janek stara się jak najszybciej znaleźć Magdę, która jako jedyna może pomóc Mikołajowi. Marysia wraz z rodziną wprowadza się do nowego mieszkania. Jej sąsiadką jest teraz Kinga. Kobiety jednak wcale się nie cieszą z tej bliskości. Odkąd Kinga musiała zrezygnować z udziału w tanecznym show, stosunki między nimi są bardzo chłodne. Kalina decyduje się w końcu powiedzieć mężowi o szantażu kuratora. Zdruzgotany Krystian wpada na diaboliczny pomysł.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

13:00 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 249) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 249) Polska (2015)

Na koniec wakacji Ewa Wachowicz zaprasza widzów na imprezę pod chmurką i proponuje smaczne potrawy z grilla. Na początek prowadząca przygotuje ryby z rusztu - makrelę i dorsza. Następnie przyrządzi coś specjalnie dla mięsożerców - surową kiełbasę z domowym ketchupem, sosem barbecue i surówką z kapusty pekińskiej. Natomiast na deser upiecze tartę z borówkami amerykańskimi.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

13:30 Polskie dziary program rozrywkowy, (odc. 12) od 12 lat

Polskie dziary od 12 lat
program rozrywkowy, (odc. 12) Polska (2018)

Tatuaże stają się coraz popularniejsze. W programie przedstawiane zostaną historie osób, które marzą o wyjątkowych obrazkach na ciele. Tatuaże mogą być także sposobem na zakrywanie blizn, które przywoływały złe wspomnienia lub szpeciły ciała uczestników programu. Artyści występujący w programie tworzą prace na światowym poziomie.

Prowadzący: Karolina Lenert
Reżyseria: Tomasz Nykiel

14:00 Słoiki serial paradokumentalny, Gracz (odc. 29) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Gracz (odc. 29) Polska (2014-2015)

Utalentowany początkujący piłkarz, Jacek, zostaje zauważony przez prezesa dużego warszawskiego klubu. Wiedziony nadzieją na wielki sukces rzuca wszystko i wyjeżdża do stolicy. Niebawem nawiązuje romans z córką prezesa, co skutkuje miejscem w pierwszym składzie drużyny. Gdy jednak Jacek uświadamia sobie, że dziewczyna obdarza swoimi wdziękami również jego kolegów i zrywa z nią, traci swoją pozycję w zespole. Mężczyzna ma trudności ze znalezieniem innej pracy. Niebawem prezes klubu proponuje mu miejsce w ochronie obiektu. Jacek wciąż jednak marzy o tym, by zostać uznanym piłkarzem.

Reżyseria: Agnieszka Mazanek

15:00 Małolaty serial paradokumentalny, Nowy tata Asi (odc. 1) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Nowy tata Asi (odc. 1) Polska (2015)

16-letnia Asia Kaczmarczyk jest uczennicą warszawskiego liceum. Nastolatka od pewnego czasu opuszcza się w nauce i bywa agresywna w stosunku do rówieśników oraz matki i jej nowego partnera. Po tym, jak pobiła młodszego kolegę w toalecie, grozi jej zawieszenie w prawach ucznia. Powodem zachowania dziewczyny jest głęboko skrywana tajemnica. Odkrywa ją szkolna psycholog, udaremniając Asi próbę samobójczą.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

16:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Sposób na blondynkę (odc. 67) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Sposób na blondynkę (odc. 67) Polska (2001)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

16:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Szczur lądowy (odc. 68) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Szczur lądowy (odc. 68) Polska (2006)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Ryszard Kotys Dariusz Gnatowski
Reżyseria: Okił Khamidow

17:00 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Boguś z ciocią w domu zostają napadnięci przez włamywaczy / Ostry ból brzucha u nastolatka wynikiem nieodkrytego wcześniej WZW (odc. 189) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Boguś z ciocią w domu zostają napadnięci przez włamywaczy / Ostry ból brzucha u nastolatka wynikiem nieodkrytego wcześniej WZW (odc. 189) Polska (2018)

15-letni Paweł od kilku dni skarży się na ból brzucha. Po wizycie u lekarza bierze leki na zaparcia. Chorego odwiedza jego dziewczyna, Aneta. Gdy po pewnym czasie matka wchodzi do pokoju syna, widzi go wijącego się z bóli na podłodze. Chłopak jest rozpalony, robi się siny i wymiotuje. Kobieta odkrywa, że podjadał w sekrecie przed nią śmieciowe jedzenie, nie trzymając się diety. Druga opowieść w tym odcinku: 10-letni Boguś z powodu przeziębienia nie może jechać na weekendową wycieczkę z rodziną. Ma zostać u cioci, której wyjazd też nie doszedł do skutku. Wieczorem do jej domu zakrada się włamywacz. Przestępca był pewny, że mieszkanie jest puste. Ciocia zostaje zaatakowana przez złodzieja i uwięziona. Boguś to widzi i dzwoni pod 112, nie potrafi jednak podać dokładnego adresu.

17:30 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Mafia przychodzi odebrać dług od byłego najemcy mieszkania studentek / Zabawa z młodszym bratem kończy się urazem głowy (odc. 190) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Mafia przychodzi odebrać dług od byłego najemcy mieszkania studentek / Zabawa z młodszym bratem kończy się urazem głowy (odc. 190) Polska (2018)

Studentki Mariolka i Iwonka zamieszkują w kawalerce. Pewnego dnia nachodzą je bandyci, którzy chcą ściągnąć dług od byłych najemców. Kiedy orientują się, że dziewczyny nie mają nic wspólnego z ich dłużnikami, grożą im gwałtem. Pomoc wzywa czujna sąsiadka. W drugiej części tego odcinka: 18-letni Bartek, mimo zmęczenia, postanawia pobawić się ze swoim 10-letnim bratem Jarkiem. Bierze chłopca za nogi i zaczyna się z nim kręcić. Niestety mdleje, a dziecko doznaje urazu głowy.

18:00 Doktor Martin 7 serial obyczajowy, (odc. 8) od 12 lat

Doktor Martin 7 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 8) Wielka Brytania (2013)

Louisa chce poważnie rozmówić się z Martinem i postanowić, co dalej z ich małżeństwem. Doktor Ellingham odwiedza śmiertelnie chorego pacjenta. Jego żona nie zamierza pogodzić się z diagnozą. Grozi Martinowi bronią i zmusza go do pozostania w domu i leczenia męża.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Joe Absolom John Marquez
Reżyseria: Ben Gregor

19:00 Doktor Martin 8 serial obyczajowy, (odc. 1) od 12 lat

Doktor Martin 8 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 1) Wielka Brytania (2017)

Janice nie chce być już opiekunką Jamesa ze względu na swój zbliżający się ślub. Ellinghamowie muszą więc znaleźć nową nianię. Posterunkowy tymczasem prosi Martina o zastąpienie jego drużby. Bert znowu wpada w tarapaty. Jego whishy, wbrew temu, co powiedział Ruth, wcale się dobrze nie sprzedaje.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Joe Absolom John Marquez
Reżyseria: Nigel Cole

20:05 Czarodziejska Góra film dokumentalny, od 12 lat

Czarodziejska Góra od 12 lat
film dokumentalny, Polska Rumunia Francja (2014)

Opowieść o życiu działacza antykomunistycznego Adama Jacka Winklera. Bohater wyemigrował z Polski w latach 60., by szerzyć we Francji swoje poglądy poprzez artystyczne happeningi, marsze homoseksualistów czy wystawy obrazów. Wraz z narodzinami i rozwojem Solidarności zaczął wycofywać się ze spraw związanych z polską działalnością opozycyjną. Wszystko zmieniło się wraz z inwazją ZSRR na Afganistan, kiedy podjął walkę u boku mudżahedinów przeciwko Sowietom.

Reżyseria: Anca Damian

22:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Margaryna Gagarina (odc. 113) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Margaryna Gagarina (odc. 113) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

22:35 Świat według Kiepskich serial komediowy, Kiepski magnes (odc. 114) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Kiepski magnes (odc. 114) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

23:05 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Mafia przychodzi odebrać dług od byłego najemcy mieszkania studentek / Zabawa z młodszym bratem kończy się urazem głowy (odc. 190) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Mafia przychodzi odebrać dług od byłego najemcy mieszkania studentek / Zabawa z młodszym bratem kończy się urazem głowy (odc. 190) Polska (2018)

Studentki Mariolka i Iwonka zamieszkują w kawalerce. Pewnego dnia nachodzą je bandyci, którzy chcą ściągnąć dług od byłych najemców. Kiedy orientują się, że dziewczyny nie mają nic wspólnego z ich dłużnikami, grożą im gwałtem. Pomoc wzywa czujna sąsiadka. W drugiej części tego odcinka: 18-letni Bartek, mimo zmęczenia, postanawia pobawić się ze swoim 10-letnim bratem Jarkiem. Bierze chłopca za nogi i zaczyna się z nim kręcić. Niestety mdleje, a dziecko doznaje urazu głowy.

23:40 Nastolatki film obyczajowy, od 16 lat

Nastolatki od 16 lat
film obyczajowy, Finlandia Szwecja (2015)

Trzy czternastoletnie dziewczyny, Kim (Tuva Jagell), Momo (Louise Nyvall) i Bella (Wilma Holmén), padają ofiarą prześladowania ze strony szkolnych chuliganów. Nie potrafią się im przeciwstawić, czują się zagubione i nieszczęśliwe. Pewnego dnia w ogrodzie Belli zauważają niezwykły kwiat. Roślina okazuje się magiczna. Za jej sprawą przyjaciółki przemieniają się w chłopców. Z fascynacją odkrywają świat z męskiej perspektywy. Rozprawiają się też ze swoimi dręczycielami. Wszystko wydaje się prostsze i lepsze. Momo (Alexander Gustavsson) i Bella (Vilgot Ostwald Vesterlund) nie zapominają jednak, kim są w rzeczywistości. Wiedzą, że to tylko udawanie. Dla Kim (Emrik Öhlander) powrót do własnej płci jest tragedią. Po raz pierwszy w życiu dziewczyna czuje się dobrze sama ze sobą.

Aktorzy: Tuva Jagell Emrik Öhlander Louise Nyvall Alexander Gustavsson Wilma Holmén
Reżyseria: Keining Alexandra-Therese

01:50 TV Okazje magazyn reklamowy, bez ograniczeń

TV Okazje bez ograniczeń
magazyn reklamowy,

Krótkie filmy reklamowe prezentują produkty codziennego użytku, które można zamówić bez konieczności wychodzenia z domu. Widzowie mogą zobaczyć, jak dany przedmiot sprawdza się w zwyczajnych sytuacjach i poznać jego obszerną charakterystykę. Mają dostęp do infolinii z poradami dotyczącymi ofert.

03:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 56) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 56) Polska (2014)

Na oddział trafia 15-letni Emil Paczkowski, który miał wypadek na quadzie. Chłopiec dostał pojazd od Bartka, narzeczonego mamy - Karoliny. Ojciec chłopca, Witek, przed laty zostawił rodzinę i wyjechał za granicę. Emil jest bardzo przywiązany do ojczyma. Biologiczny ojciec chłopca nie może pogodzić się z utratą syna, dlatego uknuł intrygę. Podstępem podsunął Bartkowi kradziony quad, by go następnie zdemaskować i oczernić w oczach Karoliny i Emila. Okazuje się jednak, że Bartek również nie był do końca szczery - ukrył przed przyszłą rodziną swoją kryminalną przeszłość.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

04:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4649) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4649) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

05:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4650) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4650) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.


Piątek
06:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4882) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4882) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

06:55 TV Okazje magazyn reklamowy, bez ograniczeń

TV Okazje bez ograniczeń
magazyn reklamowy,

Krótkie filmy reklamowe prezentują produkty codziennego użytku, które można zamówić bez konieczności wychodzenia z domu. Widzowie mogą zobaczyć, jak dany przedmiot sprawdza się w zwyczajnych sytuacjach i poznać jego obszerną charakterystykę. Mają dostęp do infolinii z poradami dotyczącymi ofert.

07:30 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 259) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 259) Polska (2015)

Tym razem na stole królują regionalne przysmaki. Ewa Wachowicz przyrządzi: oberibę, panczkraut, karminadle, karbinadle i szpajzę. Jednym słowem - potrawy z kuchni śląskiej. Brzmi tajemniczo, więc pora wyjaśnić, że oberiba to zupa z kalarepy, panczkraut jest mieszanką ziemniaków i kiszonej kapusty, a karminadle i karbinadle to kotlety mielone z mięsa wieprzowego, przy czym te pierwsze przyrządza się z dodatkiem mięsa z królika, do drugich dodaje się solonego śledzia. A na słodko prowadząca zaserwuje szpajzę, czyli śląską wariację na temat włoskiego tiramisu. Deser powstaje z jajek, alkoholu, kakao i soku z cytryny.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

08:00 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 260) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 260) Polska (2015)

Ewa Wachowicz zaproponuje dziś pożywne potrawy na chłodne dni. Na początek ugotuje krupnik na żołądkach drobiowych. Jako danie główne poda zapiekankę z dyni i mięsa z kurczaka, serwowaną w wydrążonej i zapieczonej dyni. Natomiast na deser upiecze ciasto migdałowe, którego bazą będzie biszkopt bez grama mąki.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

08:30 Zameldowani serial komediowy, Powrót Magdy (odc. 32) od 12 lat

Zameldowani od 12 lat
serial komediowy, Powrót Magdy (odc. 32) Polska (2020)

Kiedy Eweliny nie ma w domu, Dawida nachodzi szalona Magda. Pozostali starają się nie zwracać na nią uwagi, ale Dawidowi niezbyt się to udaje. Nie jest w stanie jej przepędzić, co śmieszy jego współlokatorów.

Aktorzy: Beata Lech-Kubańska Robert Buczyński Zofia Schwinke Tomasz Kutera Maciej Gisman
Reżyseria: Piotr Matwiejczyk

09:00 Doktor Martin 7 serial obyczajowy, (odc. 5) od 12 lat

Doktor Martin 7 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 5) Wielka Brytania (2013)

Martin ma serdecznie dość psa, który dalej wszędzie za nim chodzi. Przybłęda częstuje się jedzeniem zostawianym przez panią Tishell. Doktor wpada w złość i chce się pozbyć zwierzaka. Zabiera go do weterynarza, Angeli Sims. Specjalistka stosuje holistyczne metody leczenia.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Joe Absolom John Marquez
Reżyseria: Charlie Palmer

10:00 Doktor Martin 7 serial obyczajowy, (odc. 6) od 12 lat

Doktor Martin 7 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 6) Wielka Brytania (2013)

W Portwenn zjawia się były partner Louisy, Danny. Przywozi ze sobą siedmioro dzieci. Clive bardzo pomaga swojej żonie. Sal zaczyna się do niego przekonywać i prosi, by się do niej przeprowadził. Tishell udaje się do doktora, by pomógł mu w sprawach łóżkowych.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Joe Absolom John Marquez
Reżyseria: Ben Gregor

11:00 Doktor Martin 7 serial obyczajowy, (odc. 7) od 12 lat

Doktor Martin 7 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 7) Wielka Brytania (2013)

W miasteczku pojawia się Erica Holbrooke, nowa nauczycielka plastyki. Louisa początkowo bardzo się cieszy, ale gdy poznaje jej pomysły na lekcje, zupełnie jej się nie podobają. Bert postanawia zatrudnić się w charakterze złotej rączki.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Joe Absolom John Marquez
Reżyseria: Ben Gregor

12:00 Doktor Martin 7 serial obyczajowy, (odc. 8) od 12 lat

Doktor Martin 7 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 8) Wielka Brytania (2013)

Louisa chce poważnie rozmówić się z Martinem i postanowić, co dalej z ich małżeństwem. Doktor Ellingham odwiedza śmiertelnie chorego pacjenta. Jego żona nie zamierza pogodzić się z diagnozą. Grozi Martinowi bronią i zmusza go do pozostania w domu i leczenia męża.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Joe Absolom John Marquez
Reżyseria: Ben Gregor

13:00 Doktor Martin 8 serial obyczajowy, (odc. 1) od 12 lat

Doktor Martin 8 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 1) Wielka Brytania (2017)

Janice nie chce być już opiekunką Jamesa ze względu na swój zbliżający się ślub. Ellinghamowie muszą więc znaleźć nową nianię. Posterunkowy tymczasem prosi Martina o zastąpienie jego drużby. Bert znowu wpada w tarapaty. Jego whishy, wbrew temu, co powiedział Ruth, wcale się dobrze nie sprzedaje.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Joe Absolom John Marquez
Reżyseria: Nigel Cole

14:00 Uwaga! Mr. Baker film dokumentalny, od 12 lat

Uwaga! Mr. Baker od 12 lat
film dokumentalny, USA (2012)

Film poświęcony życiu legendarnego perkusisty - Gingera Bakera. Muzyk rozpoczynał karierę w zespole Cream, z którym początki swojej działalności scenicznej związali również Jack Bruce i Eric Clapton. Z gry na perkusji Baker potrafił uczynić porywający spektakl. Razem z Keithem Moon uważani są za prekursorów w kreowaniu wizerunku perkusisty, za którym stoją nie tylko duże umiejętności techniczne, lecz także wizualna atrakcyjność gry. Z powodu swojej ekscentrycznej osobowości i burzliwej biografii, Baker jest nazywany potworem rocka. Nawet dziś, mimo podeszłego wieku, nie przestaje zaskakiwać swoim temperamentem i kontrowersyjnymi poglądami.

Reżyseria: Jay Bulger

16:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Zaczadzony umysł (odc. 79) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Zaczadzony umysł (odc. 79) Polska (2006)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Ryszard Kotys Dariusz Gnatowski
Reżyseria: Okił Khamidow

16:30 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Podczas Halloween kobieta otwiera drzwi i zostaje zaatakowana / Miłośniczka postapokaliptycznych walk dostaje urazu krtani po podduszeniu łańcuchem (odc. 186) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Podczas Halloween kobieta otwiera drzwi i zostaje zaatakowana / Miłośniczka postapokaliptycznych walk dostaje urazu krtani po podduszeniu łańcuchem (odc. 186) Polska (2018)

Paula w czasie treningu sztuk walki doznaje urazu krtani. Stasia i Dominik dzwonią pod 112 i udzielają koleżance pomocy. Sytuacja komplikuje się, kiedy następuje u niej obrzęk krtani całkowicie uniemożliwiający oddychanie. W drugiej części tego odcinka: Z okazji Halloween Justyna przygotowała cukierki dla dzieci. Zamiast najmłodszych do jej drzwi puka jednak nieznajomy mężczyzna, który rzuca się na nią.

17:00 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Regał z książkami przewraca się na czteroletniego chłopca / Makijaż permanentny ust przyczyną alergii (odc. 187) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Regał z książkami przewraca się na czteroletniego chłopca / Makijaż permanentny ust przyczyną alergii (odc. 187) Polska (2018)

Marcin zostaje sam w domu z pięcioletnim synkiem. Kiedy słyszy dzwonek do drzwi, idzie otworzyć, na chwilę spuszczając dziecko z oczu. W tym czasie chłopiec wspina się na meble, próbując ściągnąć piłkę z górnej półki. Regał przewraca się na niego. Zaalarmowany hałasem ojciec wbiega do pokoju. Uwalnia nieprzytomnego syna, który doznał urazu głowy. Druga historia: 17-letnia Ela zamierza zrobić swojej matce makijaż permanentny wokół ust. Niestety, okazuje się, że kobieta jest uczulona na jeden z barwinków i mdleje. Nastolatka dzwoni pod 112. Operator instruuje ją, jak wykonać akcję reanimacyjną.

17:30 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, 4-letnia dziewczynka wypadła przez balkon (odc. 188) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, 4-letnia dziewczynka wypadła przez balkon (odc. 188) Polska (2018)

Kasia odkrywa, że mąż Marek ją zdradza. Znajduje w koszu na bieliznę koszulę ubrudzoną szminką. Podczas kłótni małżeństwo zapomina o 4-letniej Basi, która sama została w salonie. Dziecko wychyla się przez balkon i wypada z drugiego piętra. Rozpoczyna się dramatyczna walka o życie i zdrowie dziewczynki.

18:00 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Boguś z ciocią w domu zostają napadnięci przez włamywaczy / Ostry ból brzucha u nastolatka wynikiem nieodkrytego wcześniej WZW (odc. 189) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Boguś z ciocią w domu zostają napadnięci przez włamywaczy / Ostry ból brzucha u nastolatka wynikiem nieodkrytego wcześniej WZW (odc. 189) Polska (2018)

15-letni Paweł od kilku dni skarży się na ból brzucha. Po wizycie u lekarza bierze leki na zaparcia. Chorego odwiedza jego dziewczyna, Aneta. Gdy po pewnym czasie matka wchodzi do pokoju syna, widzi go wijącego się z bóli na podłodze. Chłopak jest rozpalony, robi się siny i wymiotuje. Kobieta odkrywa, że podjadał w sekrecie przed nią śmieciowe jedzenie, nie trzymając się diety. Druga opowieść w tym odcinku: 10-letni Boguś z powodu przeziębienia nie może jechać na weekendową wycieczkę z rodziną. Ma zostać u cioci, której wyjazd też nie doszedł do skutku. Wieczorem do jej domu zakrada się włamywacz. Przestępca był pewny, że mieszkanie jest puste. Ciocia zostaje zaatakowana przez złodzieja i uwięziona. Boguś to widzi i dzwoni pod 112, nie potrafi jednak podać dokładnego adresu.

18:30 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Mafia przychodzi odebrać dług od byłego najemcy mieszkania studentek / Zabawa z młodszym bratem kończy się urazem głowy (odc. 190) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Mafia przychodzi odebrać dług od byłego najemcy mieszkania studentek / Zabawa z młodszym bratem kończy się urazem głowy (odc. 190) Polska (2018)

Studentki Mariolka i Iwonka zamieszkują w kawalerce. Pewnego dnia nachodzą je bandyci, którzy chcą ściągnąć dług od byłych najemców. Kiedy orientują się, że dziewczyny nie mają nic wspólnego z ich dłużnikami, grożą im gwałtem. Pomoc wzywa czujna sąsiadka. W drugiej części tego odcinka: 18-letni Bartek, mimo zmęczenia, postanawia pobawić się ze swoim 10-letnim bratem Jarkiem. Bierze chłopca za nogi i zaczyna się z nim kręcić. Niestety mdleje, a dziecko doznaje urazu głowy.

19:00 Polskie dziary program rozrywkowy, (odc. 13) od 12 lat

Polskie dziary od 12 lat
program rozrywkowy, (odc. 13) Polska (2018)

Tatuaże stają się coraz popularniejsze. W programie przedstawiane zostaną historie osób, które marzą o wyjątkowych obrazkach na ciele. Tatuaże mogą być także sposobem na zakrywanie blizn, które przywoływały złe wspomnienia lub szpeciły ciała uczestników programu. Artyści występujący w programie tworzą prace na światowym poziomie.

Prowadzący: Karolina Lenert
Reżyseria: Tomasz Nykiel

19:30 Polskie dziary program rozrywkowy, (odc. 14) od 12 lat

Polskie dziary od 12 lat
program rozrywkowy, (odc. 14) Polska (2019)

Tatuaże stają się coraz bardziej popularne. W programie przedstawiane zostaną historie osób, które marzą o wyjątkowych obrazkach na ciele. Tatuaże mogą być także sposobem na zakrywanie blizn, które przywoływały złe wspomnienia lub szpeciły ciała uczestników programu. Artyści występujący w programie tworzą prace na światowym poziomie.

Prowadzący: Karolina Lenert
Reżyseria: Tomasz Nykiel

20:00 JCVD komedia sensacyjna, bez ograniczeń

JCVD bez ograniczeń
komedia sensacyjna, Belgia Luksemburg Francja (2008)

Hollywood. Sława gwiazdora akcji JCVD (Jean-Claude Van Damme) przemija. Aktor przeżywa serię niepowodzeń w życiu zawodowym i osobistym. Jego kolejne filmy nie przynoszą oczekiwanych zysków, a rolę, o którą się starał, dostaje Steven Seagal. Sytuacja finansowa JCVD pozostawia więc wiele do życzenia. Na dodatek mężczyzna przegrywa sprawę o przyznanie mu prawa do opieki nad córką (Saskia Flanders). Przytłoczony niepowodzeniami aktor postanawia wrócić do rodzinnej Belgii. Szybko przekonuje się, że nie tak łatwo uciec od problemów. Jego prawnik żąda bowiem uregulowania zaległego honorarium. Pewnego dnia JCVD idzie na pocztę, gdzie akurat trwa napad bankowy. Wskutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności policjanci biorą byłego gwiazdora za jednego z przestępców.

Aktorzy: Jean-Claude Van Damme Valérie Bodson Hervé Sogne Rock Chen Huifang Wang
Reżyseria: Mabrouk El Mechri

22:25 Świat według Kiepskich serial komediowy, Eros i medycyna (odc. 115) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Eros i medycyna (odc. 115) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

23:05 Świat według Kiepskich serial komediowy, Pępek świata (odc. 116) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Pępek świata (odc. 116) Polska (2001)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

23:40 Gracz thriller SF, od 16 lat

Gracz od 16 lat
thriller SF, USA (2009)

Rok 2034. Dzięki nanotechnologii opracowanej przez egocentrycznego geniusza Kena Castle'a (Michael C. Hall) amatorzy gier komputerowych mogą sterować prawdziwymi ludźmi i decydować o ich losie. W wyjątkowo brutalnej, śledzonej przez miliony ludzi grze internetowej "Slayers", jako awatary graczy występują więźniowie z wszczepionymi nanoczipami. Wśród nich gwiazdą staje się Kable (Gerard Butler), którego kontroluje nastolatek Simon (Logan Lerman). Jeśli Kable przeżyje trzydzieści etapów gry, odzyska wolność, a tym samym tożsamość. Perfekcyjny zabójca ma jednak jeszcze inne plany. Chce uwolnić uwięzioną rodzinę i doprowadzić do zniszczenia całego systemu. Już w dniu premiery film zarobił ponad trzy miliony dolarów, plasując się na czwartym miejscu box office'u. Łącznie "Gamer" zarobił na całym świecie ponad 40 milionów dolarów.

Aktorzy: Gerard Butler Amber Valletta Michael C. Hall Kyra Sedgwick Logan Lerman
Reżyseria: Mark Neveldine

01:35 Na krawędzi serial kryminalny, (odc. 7) od 12 lat z napisami

Na krawędzi od 12 lat z napisami
serial kryminalny, (odc. 7) Polska (2012)

Niemczyk dowiaduje się od Protasa, że Marta sfingowała porwanie córki, by ją chronić. Rozkazuje mu, by jak najszybciej odnalazł dziewczynę. Ten wkrótce trafia na ślad Anki i Mayera. Marta próbuje przekonać córkę do wyjazdu za granicę, ale ta nie chce zostawiać matki samej. Tomek znajduje Tamarę nieprzytomną w mieszkaniu. Okazuje się, że policjantka przedawkowała heroinę. Sajno odwiedza Zawadę. Informuje go, że wie o zleceniu zabójstwa Sylwii. Sędzia jest załamany. Nieświadomy podsłuchów, opowiada Marcie o Niemczyku, który według niego wydał rozkaz zlikwidowania Sylwii i stoi za porwaniem Anki. Wkrótce próbuje popełnić samobójstwo. Zostaje jednak uratowany i trafia do szpitala. Marta dowiaduje się od niego, że to Niemczyk odpowiadał za tuszowanie śledztwa w sprawie gwałtu na niej. Jola odwiedza przebywającą w klinice Tamarę. Wyznaje jej, że jest w ciąży z Tomkiem. On tymczasem spotyka się z Martą. Nagle Sajno dostaje wiadomość o porwaniu Anki. Przestępcy żądają miliona euro okupu.

Aktorzy: Urszula Grabowska Marek Bukowski Mateusz Damięcki Przemysław Sadowski Maria Niklińska
Reżyseria: Maciej Dutkiewicz

02:30 Słoiki serial paradokumentalny, Lepsze życie (odc. 41) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Lepsze życie (odc. 41) Polska (2014-2015)

Katarzyna ma 40 lat, córkę Helenę i zięcia. Mieszka w małej miejscowości i utrzymuje się z renty po mężu. Pewnego dnia matka chrzestna z Warszawy składa jej propozycję: po wypadku porusza się o kulach i potrzebuje stałej opieki na rok, w zamian oferuje utrzymanie i niewielkie wynagrodzenie. Katarzyna zawsze chciała wyjechać do stolicy, lecz po maturze, zamiast się kształcić, szybko wyszła za mąż. Teraz chce zrealizować swoje młodzieńcze pasje i postanawia iść na studia. Na uczelni spotyka się ze złośliwymi reakcjami innych studentów. Jednak dzięki nowemu znajomemu, przychylnie nastawionemu do niej 29-letniemu Krzyśkowi, w końcu odnajduje się w nowym środowisku.

03:30 Lokalnie we Wrocławiu magazyn informacyjny, (odc. 105) od 12 lat

Lokalnie we Wrocławiu od 12 lat
magazyn informacyjny, (odc. 105) Polska (2020)

Wydarzenia, ciekawostki, relacje i komentarze, czyli stolica Dolnego Śląska w telewizyjnej pigułce.

04:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4651) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4651) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

05:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4652) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4652) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.


Niedziela
06:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4883) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4883) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

06:55 TV Okazje magazyn reklamowy, bez ograniczeń

TV Okazje bez ograniczeń
magazyn reklamowy,

Krótkie filmy reklamowe prezentują produkty codziennego użytku, które można zamówić bez konieczności wychodzenia z domu. Widzowie mogą zobaczyć, jak dany przedmiot sprawdza się w zwyczajnych sytuacjach i poznać jego obszerną charakterystykę. Mają dostęp do infolinii z poradami dotyczącymi ofert.

07:30 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 261) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 261) Polska (2015)

Ewa Wachowicz pokaże, jak samodzielnie we własnej kuchni upiec chleb. Jesień to czas przeziębień, dlatego pieczywo będzie z dużą ilością czosnku. Następnie prowadząca przygotuje karkówkę po flisacku, czyli zamarynowane plastry wieprzowego karczku, podlane bulionem i zapieczone z warzywami. Natomiast na deser zaserwuje wyjątkowo smaczne, a przy tym bardzo proste w przygotowaniu, ciasteczka serowe z marmoladą.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

08:00 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 397) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 397) Polska (2020)

Tym razem Ewa wybierze się na biwak i przygotuje potrawy, które warto zjeść pod gołym niebem. Na pierwszy ogień pójdzie grochówka, później prowadząca przyrządzi domową mielonkę. Na deser zaś poda płatki orkiszowe z owocami leśnymi na zrobionym własnoręcznie mleku migdałowym. Pokaże również, jak przyrządzić czeskie utopence, czyli kiełbaski w marynacie.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

08:30 Zameldowani serial komediowy, Kontrola (odc. 33) od 12 lat

Zameldowani od 12 lat
serial komediowy, Kontrola (odc. 33) Polska (2020)

Po powrocie do domu lokatorzy zastają niesamowity bałagan. W pierwszej chwili sądzą, że to sprawka Igora. Sprawcą zamieszania okazuje się jednak Paweł, który wziął się za porządki. Zbliża się kolejna wizyta-kontrola jego rodziców, a zależy mu na ich dobrej opinii.

Aktorzy: Beata Lech-Kubańska Robert Buczyński Zofia Schwinke Tomasz Kutera Maciej Gisman
Reżyseria: Piotr Matwiejczyk

09:00 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 3063) od 12 lat z napisami

Pierwsza miłość od 12 lat z napisami
serial obyczajowy, (odc. 3063) Polska (2020)

Marysia udaje się do fundacji Amandy. Kobieta chce pomóc uzbierać pieniądze na leczenie Julki, wiąże się to jednak z kilkoma niedogodnościami. Michał trwa przy zamiarze sprzedania domu. Niebawem znajduje kupca. Sylwia jest coraz bardziej uszczypliwa wobec Janka. Sytuacja jeszcze mocniej się zaognia, gdy mężczyzna zyskuje wątpliwą medialną sławę za sprawą plotek na temat swojego romansu z Kingą. Mieszkańcy Wadlewa przekonują Śmiałka, by postawił ich oszczędności na wyścigach i tym samym pomógł im się wzbogacić. Marian postanawia spełnić te prośby.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

09:40 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 3064) od 12 lat z napisami

Pierwsza miłość od 12 lat z napisami
serial obyczajowy, (odc. 3064) Polska (2020)

Mikser zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością. Jego przyjaciele robią wszystko, aby odnaleźć Magdę. Postanawiają nagłośnić sprawę jej zaginięcia w mediach. Tomek ma problemy z kolegami, którzy śmieją się z plotkarskich doniesień na temat Kingi. Nastolatek w końcu traci nad sobą panowanie. Kinga i Artur nie wiedzą, jak dotrzeć do syna. Fundacja Amandy rozpoczyna zbiórkę na leczenie Julki. Ku uciesze bliskich dziewczynki datki wpłaca coraz więcej osób. Rodzina szuka też nowego mieszkania. Pomaga im przyjaciółka.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

10:20 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 3065) od 12 lat z napisami

Pierwsza miłość od 12 lat z napisami
serial obyczajowy, (odc. 3065) Polska (2020)

Tomek sprawia coraz większe problemy wychowawcze. Chłopak zaczyna wagarować. Tymczasem jurorka konkursu tanecznego, w którym bierze udział Kinga, niepokoi się z powodu medialnego skandalu z jej udziałem. Mateusz zapewnia Emilkę o swojej miłości. Nie chce, by kobieta jechała do Wadlewa. Emilka jednak ma już dość tajemnic i zamierza przeprowadzić z bliskimi szczerą rozmowę. Krystian pomieszkuje u Melki i Piotrka. Kalina niespodziewanie otrzymuje słodki upominek. Kobieta sądzi, że przysłał go mąż. Okazuje się jednak, że nie jest on nadawcą.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

11:05 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 3066) od 12 lat z napisami

Pierwsza miłość od 12 lat z napisami
serial obyczajowy, (odc. 3066) Polska (2020)

Mieszkańcy Wadlewa z niecierpliwością oczekują na transmisję wyścigów konnych. Tymczasem Hiszpan ustala dawnego właściciela telefonu, na którym pojawiają się SMS-y z numerami ustawionych gonitw. Postanawia podzielić się tym odkryciem ze Śmiałkiem. Pani pedagog przedstawia Kindze i Piotrkowi szokujące fakty z życia Tomka. Kobieta uświadamia sobie, że Janek zataił przed nią wiele ważnych informacji, dotyczących chłopca. Współwięzień zmusza Miksera, by zaczął zażywać narkotyki. Wyczerpany psychicznie mężczyzna chce przyznać się do zabójstwa Nadii, oby tylko odnaleźć spokój.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

11:50 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 3067) od 12 lat z napisami

Pierwsza miłość od 12 lat z napisami
serial obyczajowy, (odc. 3067) Polska (2020)

Prokurator robi, co może, aby pogrążyć Miksera. Janek stara się jak najszybciej znaleźć Magdę, która jako jedyna może pomóc Mikołajowi. Marysia wraz z rodziną wprowadza się do nowego mieszkania. Jej sąsiadką jest teraz Kinga. Kobiety jednak wcale się nie cieszą z tej bliskości. Odkąd Kinga musiała zrezygnować z udziału w tanecznym show, stosunki między nimi są bardzo chłodne. Kalina decyduje się w końcu powiedzieć mężowi o szantażu kuratora. Zdruzgotany Krystian wpada na diaboliczny pomysł.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

12:35 Na rybę magazyn wędkarski, Norwegia, część 2. (odc. 28) od 12 lat

Na rybę od 12 lat
magazyn wędkarski, Norwegia, część 2. (odc. 28) Polska (2018)

Program adresowany do miłośników wędkarstwa. Twórcy zapraszają w różne zakątki Polski i świata. Omawiają też najlepsze sposoby połowu ryb.

13:00 Małolaty serial paradokumentalny, Dwie siostry (odc. 15) od 12 lat

Małolaty od 12 lat
serial paradokumentalny, Dwie siostry (odc. 15) Polska (2015)

Marlena jest mało atrakcyjną dziewczyną przy tuszy. Jej siostra Arletta jest za to typową miss szkoły. Arletta często dokucza siostrze, wyzywając ją i mówiąc, że nigdy nie znajdzie chłopaka. Matka obu dziewczyn również znęca się nad Marleną. Dziewczyna dostaje w szkole ataku złości, demoluje klasę i bije dwie koleżanki. Psycholog Kasia ma na nią zbawienny wpływ. Marlena zaczyna dbać o siebie i poznaje wymarzonego chłopaka. Wkrótce okazuje się, że założył się on z kolegami, że sfotografuje Marlenę w bieliźnie. Zdjęcia trafiają do internetu.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

14:00 Małolaty serial paradokumentalny, Młoda blogerka (odc. 16) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Młoda blogerka (odc. 16) Polska (2015)

16-letnia Nadia prowadzi blog i vlog poświęcone modzie. Choć jest rozpoznawalna, z dnia na dzień podejmuje decyzję, że nie będzie się już tym zajmować. Jej matka Danuta nie akceptuje decyzji córki. Uważa, że Nadię czeka kariera w świecie mody. Dziewczyna ma coraz gorsze relacje z matką, a wsparcie okazuje jej tylko babcia Stefania, od lat skłócona z Danutą. Poróżniła je przeszłość ojca Nadii, który nawet nie wie, że ma córkę. Nastolatka za wszelką cenę chce go odnaleźć i poznać.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

15:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Rodzina zastępcza (odc. 106) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Rodzina zastępcza (odc. 106) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

15:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Gigantus erektus (odc. 108) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Gigantus erektus (odc. 108) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

16:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Zrób sobie babkę (odc. 110) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Zrób sobie babkę (odc. 110) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

16:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Kazachstańskie Wieczera (odc. 112) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Kazachstańskie Wieczera (odc. 112) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

17:00 Kierunek Dolny Śląsk serial dokumentalny, (odc. 7) od 12 lat

Kierunek Dolny Śląsk od 12 lat
serial dokumentalny, (odc. 7) Polska

Swoisty przewodnik turystyczny poświęcony ciekawym miejscom na Dolnym Śląsku. Program skierowany jest do osób interesujących się najbardziej tajemniczymi zakamarkami regionu i jego historią. Krzysztof Wojtas wraz ze swoimi gośćmi w niezobowiązujący i ciekawy sposób opowiada o zakątkach, których nie można przegapić, planując zwiedzanie Dolnego Śląska.

17:30 Kierunek Dolny Śląsk serial dokumentalny, (odc. 8) od 12 lat

Kierunek Dolny Śląsk od 12 lat
serial dokumentalny, (odc. 8) Polska

Swoisty przewodnik turystyczny poświęcony ciekawym miejscom na Dolnym Śląsku. Program skierowany jest do osób interesujących się najbardziej tajemniczymi zakamarkami regionu i jego historią. Krzysztof Wojtas wraz ze swoimi gośćmi w niezobowiązujący i ciekawy sposób opowiada o zakątkach, których nie można przegapić, planując zwiedzanie Dolnego Śląska.

18:00 Słoiki serial paradokumentalny, Urojona kariera (odc. 9) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Urojona kariera (odc. 9) Polska (2014-2015)

Maciej od kilku lat mieszka w Warszawie, gdzie skończył studia ekonomiczne. Pozostał w stolicy z nadzieją na znalezienie dobrze płatnej pracy, lecz w rzeczywistości ledwo wiąże koniec z końcem. Tymczasem jego rodzice są przekonani, że syn odniósł sukces. Zapowiadają swój przyjazd. Maciej zaprasza ich do ekskluzywnego apartamentu swojego przełożonego, którym opiekuje się na czas nieobecności szefa. Rodzice są zachwyceni mieszkaniem i pozycją syna. Wówczas nieoczekiwanie wraca szef i wszystkie kłamstwa Macieja wychodzą na jaw.

19:00 Polskie dziary program rozrywkowy, (odc. 15) od 12 lat

Polskie dziary od 12 lat
program rozrywkowy, (odc. 15) Polska (2019)

Tatuaże stają się coraz bardziej popularne. W programie przedstawiane zostaną historie osób, które marzą o wyjątkowych obrazkach na ciele. Tatuaże mogą być także sposobem na zakrywanie blizn, które przywoływały złe wspomnienia lub szpeciły ciała uczestników programu. Artyści występujący w programie tworzą prace na światowym poziomie.

Prowadzący: Karolina Lenert
Reżyseria: Tomasz Nykiel

19:30 Polskie dziary program rozrywkowy, (odc. 16) od 12 lat

Polskie dziary od 12 lat
program rozrywkowy, (odc. 16) Polska (2019)

Tatuaże stają się coraz bardziej popularne. W programie przedstawiane zostaną historie osób, które marzą o wyjątkowych obrazkach na ciele. Tatuaże mogą być także sposobem na zakrywanie blizn, które przywoływały złe wspomnienia lub szpeciły ciała uczestników programu. Artyści występujący w programie tworzą prace na światowym poziomie.

Prowadzący: Karolina Lenert
Reżyseria: Tomasz Nykiel

20:00 Gracz thriller SF, od 16 lat

Gracz od 16 lat
thriller SF, USA (2009)

Rok 2034. Dzięki nanotechnologii opracowanej przez egocentrycznego geniusza Kena Castle'a (Michael C. Hall) amatorzy gier komputerowych mogą sterować prawdziwymi ludźmi i decydować o ich losie. W wyjątkowo brutalnej, śledzonej przez miliony ludzi grze internetowej "Slayers", jako awatary graczy występują więźniowie z wszczepionymi nanoczipami. Wśród nich gwiazdą staje się Kable (Gerard Butler), którego kontroluje nastolatek Simon (Logan Lerman). Jeśli Kable przeżyje trzydzieści etapów gry, odzyska wolność, a tym samym tożsamość. Perfekcyjny zabójca ma jednak jeszcze inne plany. Chce uwolnić uwięzioną rodzinę i doprowadzić do zniszczenia całego systemu. Już w dniu premiery film zarobił ponad trzy miliony dolarów, plasując się na czwartym miejscu box office'u. Łącznie "Gamer" zarobił na całym świecie ponad 40 milionów dolarów.

Aktorzy: Gerard Butler Amber Valletta Michael C. Hall Kyra Sedgwick Logan Lerman
Reżyseria: Mark Neveldine

22:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Tajemnicza historia (odc. 117) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Tajemnicza historia (odc. 117) Polska (2001)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

22:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Horror models (odc. 118) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Horror models (odc. 118) Polska (2001)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

23:05 Tajna agentka komedia sensacyjna, od 12 lat

Tajna agentka od 12 lat
komedia sensacyjna, USA (2012)

Nowy Orlean. Pełna uroku, nastoletnia Molly Morris (Miley Cyrus), doskonale sprawdza się w roli prywatnego detektywa. Przy kolejnych zleceniach współpracuje ze swoim ojcem, byłym policjantem, Samem (Mike O'Malley). Pewnego dnia dziewczyna otrzymuje niezwykłą propozycję od FBI. Wkrótce panna Morris, udając studentkę Brook Stonebridge, rozpoczyna naukę w college'u. Jej zadaniem jest ochrona przebywającej w kampusie Alex Patrone (Lauren McKnight). Dziewczyna jest córką gangstera, który ma zeznawać w procesie szefa mafii, w związku z czym grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Tajna agentka Molly trafia w sam środek rozgrywek między zblazowanymi członkiniami uczelnianych bractw: Hunter (Morgan Calhoun), Sashą (Eloise Mumford) i Cotton (Megan Park), nawiązuje nowe przyjaźnie, a nawet zakochuje się w przystojnym Nicholasie (Joshua Bowman). W tytułowej roli występuje gwiazda produkcji "Hannah Montana" i "High School Musical 2" - Miley Cyrus.

Aktorzy: Miley Cyrus Jeremy Piven Mike O'Malley Joshua Bowman Lauren McKnight
Reżyseria: Tom Vaughan

01:00 Na krawędzi serial kryminalny, (odc. 8) od 12 lat z napisami

Na krawędzi od 12 lat z napisami
serial kryminalny, (odc. 8) Polska (2012)

Marta oznajmia Maciejowi, że nie jest on biologicznym ojcem Anki. Ten jednak w to nie wierzy. Jest wstrząśnięty, gdy dowiaduje się, dlaczego przed laty tak nagle go zostawiła. Niedługo potem u Sajno zjawia się Protas. Kobieta obiecała mu pieniądze na leczenie jego chorego syna. W zamian informuje on Martę, że za porwaniem Anki stoi Niemczyk. Naprowadza ją też na ślad grupy przestępczej, której mecenas bronił przed sądem. Sajno nie zawiadamia jednak policji. Umawia się za to na spotkanie z Niemczykiem. Ten zaczyna ją szantażować. Daje jej tydzień wyjechanie z kraju, inaczej skrzywdzi Ankę. Andrzej uwodzi pierwszą żonę sędziego Zawady. Dowiaduje się od niej interesujących rzeczy o Niemczyku.

Aktorzy: Urszula Grabowska Marek Bukowski Mateusz Damięcki Przemysław Sadowski Maria Niklińska
Reżyseria: Maciej Dutkiewicz

02:00 Słoiki serial paradokumentalny, Gra o Warszawę (odc. 42) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Gra o Warszawę (odc. 42) Polska (2014-2015)

Kierowca Piotr przyjeżdża do Warszawy za pracą. Chce zarobić na ślub z Jolą. Zostaje szoferem przedsiębiorcy Zygmunta. Pewnego dnia mężczyzna odbiera pracodawcę z kasyna. Szef daje mu trochę pieniędzy, by zagrał. Piotr wygrywa. Wkrótce hazard coraz bardziej go wciąga. Gdy zaczyna przegrywać, pożycza pieniądze. O jego nałogu dowiaduje się Jola. Kobieta nie zamierza wyjść za mąż za uzależnionego.

03:00 Czas na kulturę program kulturalny, (odc. 6) od 12 lat

Czas na kulturę od 12 lat
program kulturalny, (odc. 6) Polska (2013)

Magazyn o szeroko rozumianej kulturze. Autorzy pokazują, że tworzy ją nie tylko sztuka, ale wszystko co nas otacza, także ubrania, sport, zainteresowania, media i przedmioty codziennego użytku. Każdy odcinek to swoisty kolaż różnorodnych tematów odkrywających przed widzami bogactwo współczesnej kultury.

Prowadzący: Sebastian Gross

03:30 Lokalnie we Wrocławiu magazyn informacyjny, (odc. 106) od 12 lat

Lokalnie we Wrocławiu od 12 lat
magazyn informacyjny, (odc. 106) Polska (2020)

Wydarzenia, ciekawostki, relacje i komentarze, czyli stolica Dolnego Śląska w telewizyjnej pigułce.

04:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4653) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4653) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

05:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4654) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4654) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.


Poniedziałek
06:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4884) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4884) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

06:55 TV Okazje magazyn reklamowy, bez ograniczeń

TV Okazje bez ograniczeń
magazyn reklamowy,

Krótkie filmy reklamowe prezentują produkty codziennego użytku, które można zamówić bez konieczności wychodzenia z domu. Widzowie mogą zobaczyć, jak dany przedmiot sprawdza się w zwyczajnych sytuacjach i poznać jego obszerną charakterystykę. Mają dostęp do infolinii z poradami dotyczącymi ofert.

07:30 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 37) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 37) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

08:25 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 38) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 38) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

09:20 Gra w ciemno teleturniej, (odc. 282) od 7 lat

Gra w ciemno od 7 lat
teleturniej, (odc. 282) Polska (2005-2007)

Emocjonująca zabawa, którą prowadzi Krzysztof Ibisz. W odróżnieniu od wielu innych pozycji tego typu przez cały czas trwania programu uczestnicy nie znają wysokości swoich wygranych. Muszą podejmować decyzje dotyczące zgromadzonego kapitału, bez znajomości sytuacji, ryzykując utratę wszystkich pieniędzy. Tylko widzowie mają całkowity obraz stanu gry i dzięki grafice na ekranie mogą weryfikować poprawność udzielanych przez graczy odpowiedzi.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

10:20 Doktor Martin 3 serial obyczajowy, (odc. 5) od 12 lat

Doktor Martin 3 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 5) Wielka Brytania (2007)

Doktor Martin Ellingham umawia się z Louisą na pierwszą randkę. Czy kobieta nie zrazi się brakiem taktu oraz zrzędliwością lekarza?

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Stephanie Cole Joe Absolom
Reżyseria: Ben Bolt

11:20 Piękno program rozrywkowy, (odc. 5) od 12 lat

Piękno od 12 lat
program rozrywkowy, (odc. 5) Polska (2019)

Bohaterki programu zostaną poddane niezwykłym metamorfozom, a także opowiedzą swoje historie. W tym programie lustro przestaje być wrogiem, a zaczyna być sprzymierzeńcem. Z pomocą specjalistów od wizerunku, uśmiech na widok własnego odbicia staje się codziennością. Dzięki metamorfozom uczestniczki odzyskują pewność siebie i poznają swoje wewnętrzne piękno.

Prowadzący: Ewa Masilonis
Reżyseria: Tomasz Nykiel

11:50 Piękno program rozrywkowy, (odc. 6) od 12 lat

Piękno od 12 lat
program rozrywkowy, (odc. 6) Polska (2019)

Bohaterki programu zostaną poddane niezwykłym metamorfozom, a także opowiedzą swoje historie. W tym programie lustro przestaje być wrogiem, a zaczyna być sprzymierzeńcem. Z pomocą specjalistów od wizerunku, uśmiech na widok własnego odbicia staje się codziennością. Dzięki metamorfozom uczestniczki odzyskują pewność siebie i poznają swoje wewnętrzne piękno.

Prowadzący: Ewa Masilonis
Reżyseria: Tomasz Nykiel

12:20 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 3068) od 12 lat z napisami

Pierwsza miłość od 12 lat z napisami
serial obyczajowy, (odc. 3068) Polska (2020)

Krystian przekonuje żonę, by uległa szantażyście. Boi się, że jeśli kobieta dalej będzie się opierała, stracą córkę. Upija się w barze, podczas gdy Kalina zaprasza kuratora do ich mieszkania. Seweryn i Kazanowa przygotowują chrzest Bożydara. Nie wiedzą, czy powinni zapraszać Śmiałków. Po wyścigach konnych, na których wielu mieszkańców wsi przegrało oszczędności życia, rodzina wypadła poza obręb życia towarzyskiego. Dzięki pomocy fundacji udaje się uzbierać pieniądze na leczenie Julki. Marysia chce osobiście podziękować Amandzie. Kobieta jednak dziwnie się zachowuje.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

13:00 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 276) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 276) Polska (2016)

Sezon grillowy rozkręcił się na dobre, dlatego Ewa Wachowicz przyrządza mnóstwo potraw na świeżym powietrzu. Tym razem na ruszcie lądują warzywa, z których powstanie zupa minestrone oraz sałatka. W końcu trafią tam też szaszłyki wieprzowe z ananasem. Na deser gospodyni przygotuje dwukolorową tartę z kremem mascarpone i truskawkami.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

13:30 Zameldowani serial komediowy, Jak randkować (odc. 31) od 12 lat

Zameldowani od 12 lat
serial komediowy, Jak randkować (odc. 31) Polska (2020)

Kolejna randka, z której wraca Alicja, okazuje się katastrofą. Dziewczyna próbuje zrozumieć, co robi nie tak, więc rozmawia z Eweliną i prosi ją o wskazówki. Ta jednak jest tak zajęta, że nie ma czasu nawet dla Dawida. Rad udziela więc Marcel, który doskonale zna się na zdobywaniu chłopaków.

Aktorzy: Beata Lech-Kubańska Robert Buczyński Zofia Schwinke Tomasz Kutera Maciej Gisman
Reżyseria: Piotr Matwiejczyk

14:00 Słoiki serial paradokumentalny, Cena miłości (odc. 30) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Cena miłości (odc. 30) Polska (2014-2015)

Rodzice Moniki prowadzą dobrze prosperujące gospodarstwo rolne. Dziewczyna woli jednak sama zarabiać na swoje utrzymanie i znajduje posadę w dużej warszawskiej firmie. Na jedną z imprez z kolegami z pracy Monika zabiera brata, który pod wpływem alkoholu wyjawia im, że on i siostra pochodzą z zamożnej rodziny. Jakiś czas później Monika poznaje na portalu internetowym przystojnego Damiana. Para zakochuje się w sobie. Wkrótce mężczyzna wyznaje jej, że potrzebuje pieniędzy na zagraniczną operację ojca. Zabieg ocali mężczyznę przed wózkiem inwalidzkim. Wzruszona jego historią Monika wpłaca potrzebną sumę na konto Damiana. Dopiero po fakcie uświadamia sobie, że to był błąd.

Reżyseria: Szymon Jakubowski

15:00 Małolaty serial paradokumentalny, Idol nastolatek (odc. 2) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Idol nastolatek (odc. 2) Polska (2015)

16-letnia Marysia idzie na swoją pierwszą imprezę. Po grze w butelkę całuje się z najprzystojniejszym chłopakiem w klasie, Szymonie. Zakochuje się w nim, ale on ją odrzuca. Chcąc zdobyć serce chłopaka, Marysia zaczyna pić i wagarować, co zaczyna mu imponować. Rodzice dziewczyny są załamani. Tymczasem na kolejnej imprezie Marysia po raz kolejny próbuje zbliżyć się do Szymona. Kiedy widzi, jak on całuje się z Weroniką, zaczyna obmyślać plan zemsty na koleżance.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

16:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Szkielet Fon Bibersztajna (odc. 69) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Szkielet Fon Bibersztajna (odc. 69) Polska (2006)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Ryszard Kotys Dariusz Gnatowski
Reżyseria: Okił Khamidow

16:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Tajemnica X muzy (odc. 70) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Tajemnica X muzy (odc. 70) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

17:00 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Mafia przychodzi odebrać dług od byłego najemcy mieszkania studentek / Zabawa z młodszym bratem kończy się urazem głowy (odc. 190) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Mafia przychodzi odebrać dług od byłego najemcy mieszkania studentek / Zabawa z młodszym bratem kończy się urazem głowy (odc. 190) Polska (2018)

Studentki Mariolka i Iwonka zamieszkują w kawalerce. Pewnego dnia nachodzą je bandyci, którzy chcą ściągnąć dług od byłych najemców. Kiedy orientują się, że dziewczyny nie mają nic wspólnego z ich dłużnikami, grożą im gwałtem. Pomoc wzywa czujna sąsiadka. W drugiej części tego odcinka: 18-letni Bartek, mimo zmęczenia, postanawia pobawić się ze swoim 10-letnim bratem Jarkiem. Bierze chłopca za nogi i zaczyna się z nim kręcić. Niestety mdleje, a dziecko doznaje urazu głowy.

17:30 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Bezsenność doprowadziła do zapaści młodą mamę / Fałszywy atak w podziemnym garażu (odc. 191) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Bezsenność doprowadziła do zapaści młodą mamę / Fałszywy atak w podziemnym garażu (odc. 191) Polska (2018)

9-miesięczny synek Małgorzaty ząbkuje, przez co kobieta nie śpi już którąś noc z rzędu. Na skutek chronicznego zmęczenia kobieta przeżywa załamanie nerwowe, któremu towarzyszą halucynacje. Ostatecznie dostaje zapaści krążeniowej. Ratuje ją mąż Piotr. Jacek, Tomek i Marcin są filmowcami amatorami. Zainspirowani kinowym hitem, postanawiają wcielić się w role przestępców i nakręcić filmik, w którym improwizują napad w podziemnym parkingu. Film ma zwiększyć liczbę wejść na kanał chłopaków i stać się przebojem w sieci. Reakcja przerażonych ludzi wprawia młodzieńców w szampańskie nastroje. Niespodziewanie jednak dobra zabawa przemienia się w dramat.

18:00 Doktor Martin 8 serial obyczajowy, (odc. 1) od 12 lat

Doktor Martin 8 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 1) Wielka Brytania (2017)

Janice nie chce być już opiekunką Jamesa ze względu na swój zbliżający się ślub. Ellinghamowie muszą więc znaleźć nową nianię. Posterunkowy tymczasem prosi Martina o zastąpienie jego drużby. Bert znowu wpada w tarapaty. Jego whishy, wbrew temu, co powiedział Ruth, wcale się dobrze nie sprzedaje.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Joe Absolom John Marquez
Reżyseria: Nigel Cole

19:00 Doktor Martin 8 serial obyczajowy, (odc. 2) od 12 lat

Doktor Martin 8 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 2) Wielka Brytania (2017)

Martin i Louisa starają się znaleźć przedszkole dla synka. Ken przychodzi na badanie. Doktor nabiera podejrzeń, że znowu zaczął pić, ale ten uparcie zaprzecza. Ruth otrzymuje niespodziewaną propozycję sprzedaży gospodarstwa. Zaczyna ją poważnie rozważać, co nie podoba się jej wspólnikom.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Joe Absolom John Marquez
Reżyseria: Nigel Cole

20:00 Wyspa kukurydzy dramat wojenny, od 16 lat

Wyspa kukurydzy od 16 lat
dramat wojenny, Gruzja Niemcy Francja Czechy Węgry (2014)

Piach przenoszony przez wodę wczesną wiosną tworzy na rzece Inguri niewielkie wyspy. Fragmenty żyznej ziemi są dla mieszkańców tej górzystej krainy zbawieniem. Mogą sadzić na nich kukurydzę. Na jedną z nich co roku przybywa starzec wraz ze swoją wnuczką. Mężczyzna buduje skromną chatę, wyznacza pole i sieje ziarno. Tego lata w jego spokojne życie wkradnie się jednak wróg potężniejszy od natury - polityka. Okolicą wstrząsną odgłosy walk. Rzeka przepływa bowiem na granicy dzielącej skłócone narody Gruzinów i Abchazów. Wojna wdziera się tu niepostrzeżenie, niszczy wielopokoleniowe tradycje i pozostawia niezacieralny ślad w umysłach ludzi.

Aktorzy: Ilyas Salman Mariam Buturishvili Irakli Samushia Tamer Levent
Reżyseria: Georgi Owaszwili

22:05 Świat według Kiepskich serial komediowy, Wolnoś przez duże W... (odc. 119) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Wolnoś przez duże W... (odc. 119) Polska (2001)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

22:35 Świat według Kiepskich serial komediowy, Czarny Lulek (odc. 120) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Czarny Lulek (odc. 120) Polska (2001)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

23:10 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Bezsenność doprowadziła do zapaści młodą mamę / Fałszywy atak w podziemnym garażu (odc. 191) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Bezsenność doprowadziła do zapaści młodą mamę / Fałszywy atak w podziemnym garażu (odc. 191) Polska (2018)

9-miesięczny synek Małgorzaty ząbkuje, przez co kobieta nie śpi już którąś noc z rzędu. Na skutek chronicznego zmęczenia kobieta przeżywa załamanie nerwowe, któremu towarzyszą halucynacje. Ostatecznie dostaje zapaści krążeniowej. Ratuje ją mąż Piotr. Jacek, Tomek i Marcin są filmowcami amatorami. Zainspirowani kinowym hitem, postanawiają wcielić się w role przestępców i nakręcić filmik, w którym improwizują napad w podziemnym parkingu. Film ma zwiększyć liczbę wejść na kanał chłopaków i stać się przebojem w sieci. Reakcja przerażonych ludzi wprawia młodzieńców w szampańskie nastroje. Niespodziewanie jednak dobra zabawa przemienia się w dramat.

23:45 Z daleka dramat obyczajowy, od 18 lat

Z daleka od 18 lat
dramat obyczajowy, Wenezuela Meksyk (2015)

Armando (Alfredo Castro) jest samotnym mężczyzną w średnim wieku, właścicielem sklepu z protezami dentystycznymi. Po pracy zgarnia do domu ulicznych chłopców, z którymi nawiązuje intymne relacje. Nie chce ich jednak dotykać, a jedynie oglądać ze ściśle określonej odległości. Jeden z takich uliczników, Elder (Luis Silva) narusza tę konwencję. Najpierw wyzywa on Armanda, a następnie atakuje i okrada.. Spotkanie, mimo dość gwałtownego przebiegu, nie zakłóca jednak relacji mężczyzny z przystojnym nastolatkiem. Elder zachęcony finansowymi pobudkami regularnie odwiedza Armanda, co stopniowo powoduje powstaniem między nimi wyjątkowej, intymnej więzi. Film jest debiutem wenezuelskiego reżysera Lorenzo Vigasa. Doświadczeniem wsparli go inni latynoscy twórcy, m.in. Meksykanin Guillermo Arriaga, autor scenariusza do filmu "Babel" Alejandra Gonzaleza Inarritu, czy reżyser Michel Franco ("Opiekun"), który tym razem był producentem. W główne role wcielili się Alfredo Castro ("El Club"), i...

Aktorzy: Alfredo Castro Luis Silva Jericó Montilla Catherina Cardozo Jorge Luis Bosque
Reżyseria: Lorenzo Vigas

01:40 TV Okazje magazyn reklamowy, bez ograniczeń

TV Okazje bez ograniczeń
magazyn reklamowy,

Krótkie filmy reklamowe prezentują produkty codziennego użytku, które można zamówić bez konieczności wychodzenia z domu. Widzowie mogą zobaczyć, jak dany przedmiot sprawdza się w zwyczajnych sytuacjach i poznać jego obszerną charakterystykę. Mają dostęp do infolinii z poradami dotyczącymi ofert.

02:05 Słoiki serial paradokumentalny, Pisarka (odc. 43) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Pisarka (odc. 43) Polska (2014-2015)

Anna przyjeżdża do Warszawy, by podpisać umowę na wydanie swojej pierwszej książki. W wydawnictwie poznaje innego autora kryminałów, Wojtka, którego książki słabo się ostatnio sprzedają. Tymczasem Anna odnosi sukces. Młoda pisarka wprowadza się do mieszkania w starej kamienicy. Niebawem zaczynają się w nim dziać dziwne rzeczy - podobne do tych, o których autorka pisała w swoich kryminałach, m.in. napisy na lustrze, tajemnicze przesyłki, zagadki słowne. Anna zaczyna podejrzewać Wojtka, swojego konkurenta. Sprawą zajmuje się policja, która nie jest w stanie pomóc autorce.

03:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 57) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 57) Polska (2014)

Na oddział internistyczny trafia pan Zygmunt, który cierpi na zespół chorego węzła zatokowo-przedsionkowego. Razem z nim na sali leży również Leon, który przeszedł operację wszczepienia by-passów. Sąsiad jest mrukliwy i unika rozmów. Nie reaguje na próby nawiązania kontaktu, które podejmuje Zygmunt. Pewnego dnia Zygmunta odwiedza wnuczka, studentka dziennikarstwa, i przeprowadza z nim wywiad na temat bohaterów, żyjących wśród zwykłych ludzi. Dziadek opowiada jej historię z młodości, kiedy wraz z harcerzami wyjechał na obóz. W nocy wybuchł pożar. Choć ludzie z całych sił próbowali go ugasić, to im się nie udało. Zygmunt wyniósł z płonącego budynku śliczną dziewczynę, która niedługo potem została jego żoną. Słysząc te słowa, nagle mrukliwy sąsiad z sali odzywa się do Zygmunta przezwiskiem z czasów harcerstwa, zarzuca mu kłamstwo i dostaje udaru. Tymczasem pielęgniarka Jadwiga dowiaduje się, że jej syn, który niedługo ma zostać ojcem, planuje ślub za trzy tygodnie. Postanowił zaprosić...

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

04:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4655) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4655) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

05:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4656) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4656) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.


Wtorek
06:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4885) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4885) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

06:55 TV Okazje magazyn reklamowy, bez ograniczeń

TV Okazje bez ograniczeń
magazyn reklamowy,

Krótkie filmy reklamowe prezentują produkty codziennego użytku, które można zamówić bez konieczności wychodzenia z domu. Widzowie mogą zobaczyć, jak dany przedmiot sprawdza się w zwyczajnych sytuacjach i poznać jego obszerną charakterystykę. Mają dostęp do infolinii z poradami dotyczącymi ofert.

07:30 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 39) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 39) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

08:25 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 40) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 40) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

09:20 Gra w ciemno teleturniej, (odc. 283) od 7 lat

Gra w ciemno od 7 lat
teleturniej, (odc. 283) Polska (2005-2007)

Emocjonująca zabawa, którą prowadzi Krzysztof Ibisz. W odróżnieniu od wielu innych pozycji tego typu przez cały czas trwania programu uczestnicy nie znają wysokości swoich wygranych. Muszą podejmować decyzje dotyczące zgromadzonego kapitału, bez znajomości sytuacji, ryzykując utratę wszystkich pieniędzy. Tylko widzowie mają całkowity obraz stanu gry i dzięki grafice na ekranie mogą weryfikować poprawność udzielanych przez graczy odpowiedzi.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

10:20 Doktor Martin 3 serial obyczajowy, (odc. 6) od 12 lat

Doktor Martin 3 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 6) Wielka Brytania (2007)

Louisa i Martin zaręczają się. Informują o tym wszystkich mieszkańców Portwenn, którzy cieszą się z tej wiadomości. Wkrótce w wiosce wybucha epidemia.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Stephanie Cole Joe Absolom
Reżyseria: Ben Bolt

11:20 Polskie dziary program rozrywkowy, (odc. 12) od 12 lat

Polskie dziary od 12 lat
program rozrywkowy, (odc. 12) Polska (2018)

Tatuaże stają się coraz popularniejsze. W programie przedstawiane zostaną historie osób, które marzą o wyjątkowych obrazkach na ciele. Tatuaże mogą być także sposobem na zakrywanie blizn, które przywoływały złe wspomnienia lub szpeciły ciała uczestników programu. Artyści występujący w programie tworzą prace na światowym poziomie.

Prowadzący: Karolina Lenert
Reżyseria: Tomasz Nykiel

11:50 Polskie dziary program rozrywkowy, (odc. 13) od 12 lat

Polskie dziary od 12 lat
program rozrywkowy, (odc. 13) Polska (2018)

Tatuaże stają się coraz popularniejsze. W programie przedstawiane zostaną historie osób, które marzą o wyjątkowych obrazkach na ciele. Tatuaże mogą być także sposobem na zakrywanie blizn, które przywoływały złe wspomnienia lub szpeciły ciała uczestników programu. Artyści występujący w programie tworzą prace na światowym poziomie.

Prowadzący: Karolina Lenert
Reżyseria: Tomasz Nykiel

12:20 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 3069) od 12 lat z napisami

Pierwsza miłość od 12 lat z napisami
serial obyczajowy, (odc. 3069) Polska (2020)

Janek chce sprzedać swoje udziały w "Yolo" skandynawskiemu inwestorowi. Mężczyzna angażuje się także w poszukiwanie Magdy. Podążając za nowym tropem, jedzie do Krakowa. Marysia nie może się skontaktować z Amandą. Przerażona kobieta snuje mroczne wizje. W końcu w sprawę zniknięcia prezes fundacji angażuje się policja. Kalina nie potrafi wybaczyć Krystianowi, który namawiał ją do odbycia stosunku z kuratorem. Między małżonkami pojawia się napięcie.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

13:00 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 277) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 277) Polska (2016)

Program rozpoczyna się od wizyty w wesołym miasteczku, ponieważ Ewa Wachowicz postanowiła przygotować potrawy dla najmłodszych. Nie zamierza jednak gotować na karuzeli. W swojej własnej kuchni pokazuje, jak ugotować zupę truskawkową z kaszą jaglaną oraz roladki z indyka podane z surówką marchewkową i purée ziemniaczanym z odrobiną musztardy. Na deser przyrządza kolorowe galaretki oraz owoce z jogurtem w wafelkach do lodów.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

13:30 Zameldowani serial komediowy, Powrót Magdy (odc. 32) od 12 lat

Zameldowani od 12 lat
serial komediowy, Powrót Magdy (odc. 32) Polska (2020)

Kiedy Eweliny nie ma w domu, Dawida nachodzi szalona Magda. Pozostali starają się nie zwracać na nią uwagi, ale Dawidowi niezbyt się to udaje. Nie jest w stanie jej przepędzić, co śmieszy jego współlokatorów.

Aktorzy: Beata Lech-Kubańska Robert Buczyński Zofia Schwinke Tomasz Kutera Maciej Gisman
Reżyseria: Piotr Matwiejczyk

14:00 Słoiki serial paradokumentalny, Razem raźniej (odc. 31) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Razem raźniej (odc. 31) Polska (2014-2015)

Małżeństwo Kocołów sprowadziło się do Warszawy cztery miesiące temu. Szybko okazało się, że przeprowadzka na drugi koniec Polski nie była dobrym pomysłem. Najpierw Magda, która nie narzeka na brak zleceń w Warszawie, konfliktuje się z mężem Leszkiem, który nie potrafi przystosować się do życia w stolicy. Później wychodzą na jaw problemy córki, dręczonej w szkole przez rówieśników. Interwencja Magdy w jej sprawie przynosi więcej szkody niż pożytku. Na koniec rodzice odkrywają, że ich syn Michał podbiera pieniądze. Jeszcze większym szokiem jest dla nich powód, dla którego to robił.

Reżyseria: Agnieszka Mazanek

15:00 Małolaty serial paradokumentalny, Idziemy na całość (odc. 3) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Idziemy na całość (odc. 3) Polska (2015)

16-letni Marcin umieszcza w internecie filmy pokazujące jego ekstremalne przeżycia. Koledzy nagrywają go, jak ubrudzony czerwoną farbą podbiega do staruszki w parku i krzyczy, że umiera. Staruszka wzywa pomoc, a kiedy dowiaduje się, że to żart, wzywa policję. Chłopak trafia na terapię, ale nie chce współpracować z psychologiem. Ofiarą jego kolejnego żartu pada uczestnik zajęć w świetlicy, pochodzący z rozbitej rodziny Tomek. Po tym, jak w sieci pojawia się upokarzające go nagranie, Tomek zamierza popełnić samobójstwo. Marcin zaczyna rozumieć swoje postępowanie. On też pochodzi z rozbitej rodziny, a jego ojciec w ogóle się nim nie interesuje.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

16:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Telewidz (odc. 71) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Telewidz (odc. 71) Polska (2006)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Ryszard Kotys Dariusz Gnatowski
Reżyseria: Okił Khamidow

16:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Titanic (odc. 72) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Titanic (odc. 72) Polska (2001)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

17:00 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Bezsenność doprowadziła do zapaści młodą mamę / Fałszywy atak w podziemnym garażu (odc. 191) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Bezsenność doprowadziła do zapaści młodą mamę / Fałszywy atak w podziemnym garażu (odc. 191) Polska (2018)

9-miesięczny synek Małgorzaty ząbkuje, przez co kobieta nie śpi już którąś noc z rzędu. Na skutek chronicznego zmęczenia kobieta przeżywa załamanie nerwowe, któremu towarzyszą halucynacje. Ostatecznie dostaje zapaści krążeniowej. Ratuje ją mąż Piotr. Jacek, Tomek i Marcin są filmowcami amatorami. Zainspirowani kinowym hitem, postanawiają wcielić się w role przestępców i nakręcić filmik, w którym improwizują napad w podziemnym parkingu. Film ma zwiększyć liczbę wejść na kanał chłopaków i stać się przebojem w sieci. Reakcja przerażonych ludzi wprawia młodzieńców w szampańskie nastroje. Niespodziewanie jednak dobra zabawa przemienia się w dramat.

17:30 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Tancerka spada ze stołu podczas wieczoru kawalerskiego / Fałszywy ksiądz chodzi po kolędzie (odc. 192) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Tancerka spada ze stołu podczas wieczoru kawalerskiego / Fałszywy ksiądz chodzi po kolędzie (odc. 192) Polska (2018)

Konrad Maj organizuje wieczór kawalerski dla swojego najlepszego przyjaciela. Na zakrapianą alkoholem imprezę zaprasza także kilku przyjaciół. Kiedy pojawia się piękna tancerka, spotkanie wymyka się spod kontroli... Do domu Patrycji, Andrzeja i Michasia przychodzi fałszywy ksiądz, by wyłudzić pieniądze. Rodzina orientuje się dopiero po jego wyjściu. Małżonkowie postanawiają zatrzymać oszusta do czasu przyjazdu policji w mieszkaniu ich sąsiadów.

18:00 Doktor Martin 8 serial obyczajowy, (odc. 2) od 12 lat

Doktor Martin 8 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 2) Wielka Brytania (2017)

Martin i Louisa starają się znaleźć przedszkole dla synka. Ken przychodzi na badanie. Doktor nabiera podejrzeń, że znowu zaczął pić, ale ten uparcie zaprzecza. Ruth otrzymuje niespodziewaną propozycję sprzedaży gospodarstwa. Zaczyna ją poważnie rozważać, co nie podoba się jej wspólnikom.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Joe Absolom John Marquez
Reżyseria: Nigel Cole

19:00 Doktor Martin 8 serial obyczajowy, (odc. 3) od 12 lat

Doktor Martin 8 od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 3) Wielka Brytania (2017)

Louisa sporządza harmonogram opieki nad synem. Wybiera się z uczniami na żagle, więc opieka nad Jamesem spada na Martina. Ruth przedstawia swój plan, który zupełnie nie podoba się Alowi i Bertowi. Starszy mężczyzna bezskutecznie stara się sprzedać zapasy whisky. Sprawy nie ułatwia to, że Ken postanawia sprzedać pub.

Aktorzy: Martin Clunes Caroline Catz Ian McNeice Joe Absolom John Marquez
Reżyseria: Nigel Cole

20:05 Światła wielkiego miasta komedia, od 12 lat

Światła wielkiego miasta od 12 lat
komedia, USA (1931)

Jeden z najbardziej znanych filmów Charliego Chaplina z najlepszego okresu jego twórczości. Błąkając się po wielkim mieście, Włóczęga (Charles Chaplin) ratuje przypadkowo życie milionerowi. Ten zaprasza go do swojego domu, ale nazajutrz, kiedy trzeźwieje, nie pamięta już swojego wybawcy. Wieczorem, gdy wypija kilka drinków, znów przypomina sobie nowego znajomego i znowu obdarza go przyjaźnią. Ta sytuacja powtarza się każdego dnia. Tymczasem Charlie zakochuje się w niewidomej kwiaciarce i korzystając ze środków swojego nowego przyjaciela, stara się jej pomóc. Dziewczyna przechodzi kosztowną operację oczu w zagranicznej klinice i odzyskuje wzrok. Będzie mogła wreszcie zobaczyć swojego dobroczyńcę...

Aktorzy: Charles Chaplin Virginia Cherrill Harry Myers Florence Lee Al Ernest Garcia
Reżyseria: Charles Chaplin

22:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Słuchacz przysięgły (odc. 121) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Słuchacz przysięgły (odc. 121) Polska (2002)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

22:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Witamina G (odc. 122) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Witamina G (odc. 122) Polska (2002)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

23:00 Na ratunek 112 serial paradokumentalny, Tancerka spada ze stołu podczas wieczoru kawalerskiego / Fałszywy ksiądz chodzi po kolędzie (odc. 192) od 12 lat z napisami

Na ratunek 112 od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Tancerka spada ze stołu podczas wieczoru kawalerskiego / Fałszywy ksiądz chodzi po kolędzie (odc. 192) Polska (2018)

Konrad Maj organizuje wieczór kawalerski dla swojego najlepszego przyjaciela. Na zakrapianą alkoholem imprezę zaprasza także kilku przyjaciół. Kiedy pojawia się piękna tancerka, spotkanie wymyka się spod kontroli... Do domu Patrycji, Andrzeja i Michasia przychodzi fałszywy ksiądz, by wyłudzić pieniądze. Rodzina orientuje się dopiero po jego wyjściu. Małżonkowie postanawiają zatrzymać oszusta do czasu przyjazdu policji w mieszkaniu ich sąsiadów.

23:40 Klan film biograficzny, od 16 lat

Klan od 16 lat
film biograficzny, Argentyna Hiszpania (2015)

Historia argentyńskiej rodziny - na pozór tradycyjnej, a w rzeczywistości będącej brutalnym klanem, który odpowiada za liczne porwania i morderstwa. Ojcem rodu jest Archimedes Puccio (Guillermo Francella), były funkcjonariusz służb bezpieczeństwa wojskowej junty. Wtóruje mu najstarszy syn, Alejandro (Peter Lanzani). Odpowiada on za wybór potencjalnych ofiar. Jednak każdy członek tej rodziny bierze udział w ciemnych interesach. Zdobywca Srebrnego Lwa w Wenecji i licznych nagród Aregentyńskiej Akademii Filmowej za rok 2015. Film w reżyserii Pablo Trapero, twórcy prezentowanej na festiwalu w Cannes "Lwicy". W roli głównej, znany z oscarowego obrazu "Sekret jej oczu" znakomity Guillermo Francella. Oparty na faktach, chłodny polityczny thriller, będący próbą rozliczenia się z trudną przeszłością kraju.

Aktorzy: Guillermo Francella Peter Lanzani Lili Popovich Gastón Cocchiarale Giselle Motta
Reżyseria: Pablo Trapero

01:50 TV Okazje magazyn reklamowy, bez ograniczeń

TV Okazje bez ograniczeń
magazyn reklamowy,

Krótkie filmy reklamowe prezentują produkty codziennego użytku, które można zamówić bez konieczności wychodzenia z domu. Widzowie mogą zobaczyć, jak dany przedmiot sprawdza się w zwyczajnych sytuacjach i poznać jego obszerną charakterystykę. Mają dostęp do infolinii z poradami dotyczącymi ofert.

03:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 58) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 58) Polska (2014)

Do szpitala trafia kilkumiesięczny Wojtek, chory na odmiedniczkowe zapalenie nerek. Jego matka, Aldona, dziwnie się zachowuje, boi się, że ktoś ich szuka. Wkrótce wychodzi na jaw, że kobieta próbowała sprzedać dziecko. Jednak po wzięciu pieniędzy od państwa Wójcików zabrała chłopca i uciekła. Teraz małżeństwo żąda zwrotu pieniędzy, które kobieta już wydała. Tymczasem w nocy dzwoni kobieta z USA, przedstawia się jako matka Wojtka, i chce się dowiedzieć o stan zdrowia syna. Okazuje się, że kobieta, która przyprowadziła dziecko do kliniki, jest w rzeczywistości jego ciotką. Tymczasem Aldona znika z Wojtkiem

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

04:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4657) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4657) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

05:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 4658) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 4658) Polska (2020)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.napisy dla niesłyszących – program z napisami lub z tłumaczeniem na język migowy dla osób niesłyszących
audiodeskrypcja – program z audiodeskrypcją dla osób słabowidzących i niewidzących

bez ograniczeń wiekowych – program bez ograniczeń wiekowych i czasowych
od 7 lat – program dla małoletnich od lat 7, bez ograniczeń czasowych
od 12 lat – program dla małoletnich od lat 12, bez ograniczeń czasowych
od 16 lat – program dla małoletnich od lat 16, emisja po godzinie 20.00
dla dorosłych – program dla osób od lat 18, emisja po godzinie 23.00